Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Szerelmes vagyok egy fiúba aki az éfolyam társam 14 évesek 7. esek vagyunk ő brazil de tud angolul de magyart nem beszél és nekem nagyon megtetszett nem vagyok valami nagy angolos és ha meglátom lefagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
próbálok oda menni hozzá csak rzrgy picit nehéz mert nem nagyon vegyülhetnek az osztályok

2017. nov. 11. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
motávicó, hogy tanulj angolul. Felsőfokú tudás már egyáltalán nem lenne nagy elvárás egy 14 évestől.
2017. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy jobban kéne beszélni angolul de nálunk az osztályok nem a b hanem m és k mármint művészeti és kéttan nyelvű és én a művészetibe vagyok ezért nekem az angol heti 3 nekink meg egy nap van 3 de azért nagyon köszi a választ
2017. nov. 11. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

magyar oktatással 14 évesen felsőfokú angol? whaaat?


nekem a beszeljangolul.com jött be


meg nyelv nélkül is lehet belőletek vmi

2017. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!