Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnák, olyan levelez...

Hol találhatnák, olyan levelezőtársat, aki segít angolul tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos nem tudok angolul. És olyan embert keresek aki segítene nekem tanulni.

2016. júl. 3. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
és ezt hogy képzeled el? illetve a levelezőtársnak miért érné meg? :) nem kötekedésből kérdezem, kíváncsi vagoyk pontosan mire gondoltál :)
2016. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én valamennyire tudok angolul, de sokat felejtettem. Valaki velem is levelezhetne, hogy szinten tartson. :D
2016. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, ha te esetleg azt várod, hogy mindenféle nyelvtani szabályokat magyarázgassanak el neked levélben, az nekem is kissé furcsa lenne és fárasztó meg időt igénylő... Ha erre godolsz, akkor nem hiszem, hogy túl sok érdeklődő lenne...

Ha valahogy másképp gondolod a dolgot, írd le kérlek, mert különben engem lehet, hogy érdekel, illetve megpróbálhatnánk levelezni.

Az angolom 4-es volt suliban, bár a nyelvtan nem erősségem. Egyébként sokat segít angol tanulásban ha angol nyelvű filmeket vagy sorozatokat nézel, esetleg twitteren próbálsz angolul írni, kommunikálni... Én elég régóta tanulok már angolt, de nem az iskolai órák segítenek. 2-3 éve semmit nem értettem meg, de találtam egy brit kedvencet, akit sokszor nézek, hallgatok és azóta már 80%-ig megértem az angolt.

2016. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha teljesen kezdő vagy, akkor elkezdheted magad képezni itt:


[link]


Ha már valamilyen szinten tudsz kommunikálni, itt kereshetsz olyant, akivel gyakorolhatsz:


[link]

2016. júl. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!