Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg olyan lenézendő, ha...

Tényleg olyan lenézendő, ha valaki nem talál igazi barátokat a mai világba?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem. Nekem sincs, és már kezdek is róla lemondani.

Ám a világba/világban közötti különbség nem értése, na az igen!

2017. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
haha! Ez jó volt! :)
2017. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat......
2017. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.A mai világban azt nem nagyon lehet találni.Sok az érdek kapcsolat.Ha pedig valaki azért néz lez másokat, mert nincs felszines társasásga,inkább azt az embert kell sajnálni aki ilyen kapcsolatokat tart fenn,mert a lelke mélyén lehet boldogtalanabb mint az akinek nincs társasága.
2017. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én sok embert neveztem igaz barátomnak (a kis naiv), végül elveszítettem őket, de már nem is bánom!

Egyáltalán nem lenézendő, csak a mai világban sok ember azt hiszi, hogy az az elfogadott, ha az emberek úgy mennek egymás után mint a kis pulikutyák. Inkább szomorú, mint lenézendő. Sokan csak ilyen "érdekbarátságokat" alakítanak ki, hogy ők ne legyen kizárva, hogy tartozzanak valahova. Ahányszor az iskolai éveim alatt ki voltam közösítve, ezt nagyon megtanultam, ahogyan csendben figyeltem az osztálytársaimat, és azokat akiket barátaimnak neveztem.

2017. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne lenézendő? Erről senki nem tehet, hogy úgy alakul az élete, hogy nem lesznek barátai.

Nekem se voltak sose barátaim régen. Illetve voltak, akiket annak neveztem, de rájöttem, hogy ez nem az...

Aztán elmentem beiratkoztam egy edzésre és lett egy csapatnyi barátom.

Szóval barát szerzés céljából javaslom, hogy keress egy olyan területet, amit szeretsz csinálni(nekem az edzés a hobbim, hiperaktiv vagyok, muszáj mindig csinálnom vmit:D).

Ha olvasni szeretsz, menj könyvtárba, ott sok az okos, nyugis ember. Ha szereted a nyüzsgést menj buliba, ha a természetet, akkor szabadtéri elfoglaltságot(hegymászás, erdőjárás).

Vagy amit szeretsz.

2017. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: az utolsó 3-4 mondatodban van a lényeg.
2017. nov. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!