Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a lány hülye! Jól tettem...

Ez a lány hülye! Jól tettem hogy véget vetettem ennek a "barátságnak"?

Figyelt kérdés

Van egy (volt) barátnőm aki ugye 13 éves és a 12 éves unokahúgomnak leírta hogy hogyan fogja magát megölni! Kiakadtam rendesen össze is vesztem a barátnőmmel.


A volt barátjával jóba lettem (ez előtt is jóban voltam vele) aki véget meg akarta magát ölni. Persze nem csinált semmit "csak" vágdosta magát de akkor sem kell egy 12 éves gyereknek ilyet írnia!


Szerintem azt hiszi hogy járok a fiúval de ez elképzelhetetlen hisz ha még össze is vesztem vele tudom hogy mennyire szerette (szereti) a srácot.


Jól tettem? Béküljek ki vele?



2017. szept. 3. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Tehát a barátnőd öngyilkos akart lenni és te ezt azzal reagáltad le hogy összevesztél vele. Nem elbeszélgettél vele, nem kérdezted meg mi a baja, nem viselkedtél úgy, ahogy egy normális barát....

Igen. Békülj ki.

2017. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. Ott is voltam mellette segítettem neki de szerintem az egy kicsit sok hogy ilyeneket írjon a húgomnak.
2017. szept. 3. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Még akkor sem kellett volna így nekitámadni, mert ezzel lehet csak olajat öntöttél a tűzre.
2017. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleivel.
2017. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tud már rád se támaszkodni akkor ez csak mégjobban elfog fajulni. Neki ez egy mély pont. Szerintem inkább segíts neki.
2017. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!