Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Kiközösítenek...

Mit csináljak? Kiközösítenek a barátaim!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátaimat, de néha úgy viselkednek amit én nem tudok megérteni. Csúnyán beszélnek, de ehhez már hozzá szoktam, én viszont nem beszélek csúnyán (a legcsúnyább szó amit mondok az a hülye) és arra akarnak rávenni, hogy beszéljek csúnyán. Ez (mondjuk) ritka. De. Mostanában olyan témákról beszélnek amik (szerintem) nem valók az én korosztályomnak. És amikor probálnék másról beszélni egyből elkezdik, hogy - hú hirtelen témaváltás és beszélnek arról tovább. Mivel én ezekhez a témákhoz nem szoktam (és nem is szeretnék) hozzászolni úgyérzem kiközösítenek. Megbeszéltek úgy találkozókat, hogy nekem nem mondják stb. Pedig én úgyérzem sokat segítettem nekik pl.: meghívtam őket ebédelni, amikor szülinapjuk volt MINDIG én csináltam a tortát, anyukám tanár úgyhogy ha valamiből dogát írtunk küldtött feladatokat stb. És így is van olyan dolog amit nem mondanak el (pl. Beszélt egy fiúval aki tetszik neki) azt is utoljára tudom még ha valaki tetszik neki. Nekem ez nagyon rosszul esik, csak ha ezt elmondom nekik tuti az lesz, hogy mennyire gáz vagyok és úgy is én járnék rosszul. Ennek ellenére szeretem őket, de nem tudom, hogy ezekkel a tulajdonságaikkal mit kezdjek.

2017. nov. 18. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
én úgy mondanám, hogy kihasználnak. általában az ilyeneknek addig számítasz barátként amíg kell nekik valami.
2017. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnállak hidd el... Az ilyenek nem igazi barátok..... Rossz lehet neked... Ne maradjon így sokáig ez az állapot mert utána a mostaninál is rosszabbul fogod érezni magad. Nagyon aranyos vagy, és ebből a pár sorból leszűrtem hogy igaz barát. Mi lenne ha új embereket ismernél meg és talán új barátokat is szereznél. Ne haragudj hogy ezt mondom de szerintem a "barátaid" csak kihasználnak téged.... Keress új barátokat! Ismerkedni mindig jó! Ha tanács kell nyugodtan írj rám privibe! Szívesen segítek de akkor is a rendelkezésedre állok ha csak egy baráti beszélgetésre vágysz! ❤️
2017. nov. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem a barátaid, csak számító buta pitsák.
2017. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nekik most ezek a fő témák, akkor ez ellen nem tudsz mit tenni és érthető, hogy így nem érzik jól magukat a társaságodban,ha mindig csak húzod a szád, meg semmihez nem tudsz hozzászólni ami nekik fontos. Emellett persze ki is használják azokat a előnyöket amit tudsz nyújtani.Szerintem ők nem tartanak a barátjuknak, keress olyanokat akikkel megegyezik a felfogásotok és van közös témátok is :)
2017. nov. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg csak érdekből vannak már veled. Sajnálom, hogy így alakult.
2017. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
ahogy idosodtok egyre mas lesz az ertekrendetek plusz gondolom pubertas korban vagytok, ilyenkor pedig alapvetoen a gyerekeket elkezdik erdekelni olyan dolgok, amik lehet hogy par kortarsukat meg nem foglalkoztatjak. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, oket mar mas erdekel, egyszeru gyermekded temak nem kotik le oket. Az egyetlen dolog amit tehetsz, ha hagyod oket (tudom, hogy nehez), de csak magadnak teszel szivesseget :)
2017. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Figyelj, az hogy önkielégítésről, szexről beszélgetnek TELJESEN normális ;)


Mi is csomót beszéltünk róla már 8-9 évesen is, mert érdekelt - elméleti szinten.

2017. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok, és tényleg nagyon sokat segítettetek! Köszönöm 😊
2017. nov. 22. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!