Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy osztálytársam aki az...

Van egy osztálytársam aki az egyik legjobb fiú barátom. Pénteken suli után mikor elköszönt tölem végig csókolta a nyakamat, arcom, de közel kicsit a számhoz is hozzáért a szájja. Ilyen nem csinált még, miért csinálhatta? Poénból, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Helyes egy kicsit hippis vékony nem egy erős srác. Tetszik is. Egy kedves vidám érzékeny művész lélek. Sokat fest rajzól és nagyon tehetséges. Olyan más a többi fiúhoz képest. Nem perverzkedik inkább romantikusabb. Nagyon sokat ölelget puszil engem meg a másik lány barátját. Sokan azt hiszik járunk, mert vicből szokta megfogni a kezemet, de másnak is..

2014. jan. 26. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 13-14?
2014. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
14
2014. jan. 26. 15:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem b,uzi
2014. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor miért csinálta ezt?
2014. jan. 26. 17:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Ölelget puszilgat más lányokat is? Akkor te is csak egy vagy a sok közül. Nálam biztos nem férne bele kéz fogás, puszilgatás ölelgetés egy havertól. Vagy járunk, de akkor hagyja a többit, vagy ne érjen hozzám ilyen módon. Ugyanis ez nem fér bele egy barátságba. Sztem nem százas a fiú h több lánnyal ezt csinálja. Sztem egyiktől sem akar semmi komolyat.
2014. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
többi lányt csak megölelte, vagy arcra puszi. decsak engem puszilt igy
2014. jan. 26. 18:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha akar vmit, akkor van szája, elmondja. Addig ne éld bele magad.
2014. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ez sántit, mint az elütött kutya..ha más lányokkal/lánnyal is ezt csinálja, amit veled, akkor valószínű, hogy nemcsak a te nyakadat csókolgatta. ;D Lehet van egy hülye szokása, két legyet egy csapásra.
2014. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hát nem azért, de nem tudhatod, hogy hány lánnyal csinálja ugyanazt, amit veled, nem vagy mindenhol ott, így nem kellene annyira bíznod benne. ;)
2014. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

tölem végig csókolta a nyakamat

na ilyet akárkivel nem csinálunk, téged valamiért kiemelt szerepben részesített, mert azt írtad, a többiektől nem így köszönt el. Poénból ilyet nem szokás csinálni, meg alapból se, amíg nem jártok, nagyon nyomul, ez akar valamit, csak nem tudom, miért tért rögtön a "lényegre" ---szóval egy ilyen nálam gyakorlatilag felérne egy szerelmi vallomással, illetve hát lehet az is, hogy csak a tested kell neki, szóval nem is tudom, lehet hogy csak így akarta kiélni a perverzióit:D:D:D De az nekem egyértelműnek tűnik, hogy vonzódik hozzád, különben nem csinált volna ilyet, csak nekem túl nyomulós a stílusa. Meg hát nemtom... Hát ha volt közbe olyan kis romantikus bizsergés számodra, amikor csókolgatott, meg tényleg ilyen nagyon finoman csinálta... :) De akkor is nyomul:/ Viszont lehet, hogy nem a szavak embere, és csak így tudja kifejezni magát, kifejezni, hogy érez valamit irántad.

2014. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!