Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik velem így...

Miért viselkedik velem így mostanában a a fiú barátom?

Figyelt kérdés

Szóval, az egyik legjobb fiú barátommal második osztály óta nagyon jóban vagyunk, különleges humorunk van, amit néha csak mi ketten értünk, és nagyon sok mindenről tudunk beszélgetni, persze, többször is előfordult, hogy vitatkoztunk, de nagyobb veszekedéseink nem voltak sosem.

Kb egy-másfél hónapja lett egy barátnője, nagyon örültem annak, hogy összejöttek. :) És kB pont egy hónapja nem is foglalkozik velem annyit, amit természetesen megértek, hiszen a barátnőjével van, és nagyon Aranyosak együtt blabka... de kB mióta együtt vannak, folyamatosan bunkózik velem, piszkál, beleszól mindenbe, direkt hülyének állít be mindenki előtt... néha tényleg tudok butaságokat mondani, és béna vicceket benyögni, de ezeken régebben együtt nevettünk, és most nem értem miért ilyen velem... szerintetek?

Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszúra sikeredett a mondanivalóm, de nagyon megköszönöm annak, aki elolvassa, és egy segítőkész kommentet ír :)



2017. nov. 24. 16:25
 1/6 ChunkiestPie6 válasza:

A fiúk sajna álltalában ilyenek, eddig te voltál neki a legfontosabb lány családon kívül, és most jött egy olyan aki nemcsak hogy átvette, de plusszt is ad helyetted. A kor ilyenkor amúgy lényeges, mert tínédzserkorban ez a leggyakoribb, de ha felnőttek vagytok, akkor már érdekes..

Mindenesetre meg kell neki mondanod, hogy rosszul esik, nem muszály a nyakába önteni konkrétan, először csak gyengébben, és ha nem érti megmondhatod, de vigyázz, nehogy nagy veszekedés legyen, mert magamat is ismerve elég makacsok vagyunk, és ilyenkor ha valaki a barárnőnk ellen van, támadunk mindegy mi van, de ha tényleg nagyon összevesztek, akkor majd rájön mit vesztett egy-két hét múlva és bocsánatot kér. De nem tudok rá garanciát tenni.

2017. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert elszállt magától. Nekem is van ilyen ismerősöm, hogy lett kapcsolata meg gyereke, és onnantól kezdve lenéz mindenkit akinek nincs.
2017. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahogy át tudom érezni,hisz velem is kb.hasonló van egy ideje,csak fiú vagyok. Ált.első óta piszkálódtunk a csajjal,aztán pár éve eljutottunk oda,hogy rohadt jókat dumálunk és nekünk is vannak ilyen "csak mi értjük" dolgaink. Amióta fiúja lett,mintha egy idegen lennék,olykor még lekezelő is és hát ja,kb azok amiket te írtál.

Az egyik,hogy úgy hallottam,ha az ember kapcsolatban van,megváltozik a viselkedése,van akire ez nem vonatkozik annyira,vagy egyáltalán nem,de rájuk úgy látszik igen. Nálam az is közrejátszik elvileg,hogy a fiúja nagyon lefárasztja a lányt és sokszor mérges rá és nekem panaszkodik,olyankor meg olyan dühös állapotban van amiben még soha nem láttam. Ez mondjuk nálatok nem hiszem hogy így van,hogy a csaj miatt idegesebb a fiú és ez rajtad csattan,csak ez is egy lehetőség ha ilyen van.

Szerintem egyszerűen úgy érzi te már nem vagy olyan fontos,mert ott van neki a nője akinek beteheti,ezért bunkóbb. Mert hát mi más kell a mai fiúknak..? Tudod milyenek. Sajna,az ember ilyenkor nem veszi észre,hogy mit csinál mert csak a párjára koncentrál. Aztán ha netán vége a kapcsolatnak rádöbben,hogy hopp..milyen bunkó voltam a barátommal,elvégre a barátság tart örökké.

Szóval ez a kettő lehet benne,hogy változik és nem tart már olyan fontosnak.

2 lehetőség van,elmondod neki,hogy nem tetszik ez neked,vagy kicsit ignorálod,hátha rájön magától.

2017. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm akivel majdnem 12 éve legjobb barátnők voltunk. Oviba egy csoportba jártunk. És általános iskolába is. De ő elballagott egy és fél éve. Az eggyik új osztálytársába szerelmes lett. Elmondta nekem.
2017. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok nem fejeztem be.

Szóval aztán összejöttek.

Előtte mindig beszélgettünk messengeren de amióta járnak azóta nem is törődik velem. Ha ráírok azt mondja nem ér rá a barátjával van.

Szóval én már rá se írok nem is törődök vele.

2017. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen Köszönöm a válaszokat (mindenkinek megy a zöld kéz :)), és Köszönöm, hogy értelmes és segítőkész válaszokat kaptam.

Lehet, hogy én sosem voltam olyan fontos a barátomnak, mint ő nekem.

2017. nov. 25. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!