Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utálnak ennyire engem?

Miért utálnak ennyire engem?

Figyelt kérdés
Az van hogy érettségi évében vagyok. De nincs egy barátom se a gimiböl. Mert aki volt srác az feladta az életet is . Kb egyedül érzem magam azóta és fáj hogy magányos vagyok. Oké vannak aranyhaver szerüségek de az nem barát. Miért büntetett meg az élet? Csajozás azt ott nem értelmes próbáltam és csunya volt a vége. Nem tom túl akarom élni érettségit ezeket a rossz dolgokat. 19F voak. Valaki nyugtasson meg kérem. Az más hogy a valós életben vannak barátaim de az iskola mindennapos magány borzalom kiborulás nekem.Valaki felfogja milyen helyzetben is vagyok? Pls
2017. nov. 30. 18:49
 1/1 anonim válasza:
Egy életképtelen kis p.cs vagy. És kritikán aluli a helyesírásod, nem tudsz egy értelmes mondatot megfogalmazni
2017. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!