Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik, hogy a...

Szerintetek létezik, hogy a barátnőm bunkó, nagyképű viselkedése miatt utálnak, kerülnek engem az emberek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, eleinte fel se tűnt. Azt se vettem észre csak most, hogy az akkori régi barátaim egyszercsak nem nagyon akartak eljönni sehova ahol ő is ott volt. Majd annyira magához vonzott hogy nélküle nem is mentem sehova. Szépen eltüntek a haverok, barátok, konkrétan 0 lett. De adta alám a lovat hogy ezek nem is voltak a barátaim, ők a hibásak, stb. Neki nem volt akkor sem egy barátnője sem, de fel se tűnt annyira "ketten voltunk a világ ellen".

Együtt is dolgoztunk múlt évig. Azóta új munkahelyem van és észrevettem hogy egész jól kijövök mindenkivel. Simán haverkodnak velem az emberek! Barátnőm ugyanabban az épületben dolgozik mint én, csak másik szinten. Amikor néhány napot nálunk van egy projekt miatt, látványosan nem szól hozzám senki, sőt elkerülnek. Még köszönni sem akarnak, pedig máskor odajönnek mindig.

Ebből vettem észre hogy lehet nem is velem van a baj. Sok évig ostoroztam magam, hogy én tehetek arról hogy nincsenek barátaim. Amúgy kedves, közvetlen vagyok, nem beszélek ki senkit, segítek mindenkinek. Nem vagyok tapadós, túl sok sem. Nem értettem mi lehet a baj egészen eddig.

Barátnőm rosszul néz mindenkire, a nőket méregeti leszólja őket, látszik a szemében a lenézés. Néha be is szól. Sznob amúgy, szerinte mindenki alatta van minden tekintetben. A férfiakat is lekezeli, a munkatársaimat pl. köszönésre sem méltatja. Számtalanszor van hogy köszönök valakinek, az visszaköszön "sziasztok" de a barátnőm továbbmegy mintha mi sem történt volna. Ezt eljátsza az adott emberrel hónapokig. Mindenkinek gúnyneveket ad és kizárólag úgy hívja őket. Aki szebb/jobb nála az duplán megkapja a magáét.


Szerintetek lehet hogy emiatt nem kedvelnek engem sem? Emiatt kerülnek el az emberek? A régi barátaimat már majdnem 6 éve nem láttam, szerintem azt már nem lehet visszacsinálni. Tartok tőle hogy 25 évesen már nem is lesznek barátaim, elrontottam az egészet.



2016. febr. 18. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy okot mondj, amiért szeretsz vele lenni!
2016. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb barátom akiért tűzbe tenném a kezem olyan csajjal volt együtt, hogy ha ő ott volt én megmondtam, hogy NEM MEGYEK! ezt a legjobb barátom szemébe megmondtam! tehát tudta, hogy én a csajt nem bírom, de nem csak én, hanem az egész családja...

A lány konkrétan egy ostoba gyerek(es) p1cs4 volt. Persze ennek is meg voltak az okai, de ezt most nem részletezem...


Szóval igen simán lehetséges, hogy a csaj miatt lekoptak a haverok, sajnos én is voltam ebben a helyzetben, de én nem végleg koptam el, csak a csajjal egy légtérbe nem voltam hajlandó meglenni, persze voltak szituációk amikor ki kellett bírni, akkor meg inkább kerültem, ha meg beszélnem kellett vele akkor is normálisan beszéltem hozzá, nem bunkóztam vele, de attól még nem bírtam...


22F

2016. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, ahogy leírod a dolgokat, tökéletes ellentéte vagy a barátnődnek. Hogy vagytok ilyen régóta barátok? Gondolom alárendelted magad a barátságotokban. Azért azt furcsának találom, hogy neked sem köszönnek, ha ott van a barátnőd, hisz te ugyan az az ember vagy akkor is. De a kérdésre válaszolva, igen elképzelhető, hogy a förtelmes stílusa miatt mar el mindenki maga mellől, utálják, és ha a társaságodban van, akkor inkább a te társaságodat is nélkülözik. Illetve van egy mondás, a madarat tolláról, az embert barátjáról. Tehát, a barátnőd ismeretében, lehet hogy téged is elkönyveltek olyannak amilyen ő, max gondolták, hogy a szemükbe mosolyogsz, ezért vagy kedves. Nem, nem késő a változtatásra. Ha úgy érzed, hogy téged nagyon negatív irányba húz a barátság, és szeretnél kilépni ebből a szerepből, akkor változtass. De azért egy őszinte beszélgetés alkalmával tarthatnál tükröt a barátnőd elé.
2016. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom egy az egyben olyan, mint a sógornőm.

Egy ilyen típusú ember sajnos valóban nagy hatással tud lenni a közvetlen környezetére. Az én sógornőm például a bátyját, az az a férjemet próbálja így manipulálni, nála is azt érzem, hogy "legyünk ketten a világ ellen". És amíg az ember elfogult, alig veszi észre, hogy mi történik a valóságban körülötte. Ez borzalmas.

Azt gondolom, te már nem is szereted igazán, hogy ezeket észrevetted.

Szépen lassan hagynám is a fenébe, míg el nem üldöz mindenkit tőled.

2016. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen, lehetséges.
2016. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező Ő a dominád?

Eleg mazochistának tűnsz!-1Lány

2016. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végre,hogy rájöttél.A szerelem elvakitott teljesen.
2016. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az téged minősít, ha egy ilyen nővel jársz, bocs. A helyedben váltanék.
2016. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy 25 évesen már nem tehetsz semmit, előtted van még az egész élet. Addig lépj ki, amíg teheted. Hagyd el az öntelt barátnődet, mert egy ilyen emberrel soha sem lesznek barátaid, max akiket a barátnőd választ.
2016. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek létezik, hogy a barátnőm bunkó, nagyképű viselkedése miatt utálnak engem az emberek?"

Igen, mert az emberek nagyon buták és rengetegszer csinálnak logikátlan dolgokat.

"Szerintetek létezik, hogy a barátnőm bunkó, nagyképű viselkedése miatt kerülnek engem az emberek?"

Igen, mert ha sokszor van veled, nem bírják elviselni, így sajnálatosan téged is hanyagolniuk kell.

2016. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!