Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy ezert utalnak?

Jogos, hogy ezert utalnak?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok, es a csaladom eleg jomodu, ezert en is egy kicsit elitebb iskolaba jarok. Leszogezem, hogy sosem szoktam kerkedni azzal amim van, pont azert, mert nem en ertem el, nem en dolgoztam meg erte. Ettol fuggetlenul nagyon szeretek divatosan oltozkodni, megvan a sajat stilusom, es hat eleg igenyes vagyok a kulsomre, de nem mondanam, hogy ez az eletem ertelme.

Megis, meg a legjobb baratnoim is utalnak, ketszinunek tartanak es allandoan alamasnak, akarmit csinalok. Pedig en mindig probalok a legkedvesebbnek lenni hozzajuk, sose beszelem ki oket, mert szerintem az mar elegge gyerekes ilyen korban.


2017. dec. 1. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha utálnak, akkor miért barátkozol velük? Ennek nem látom értelmét, legyél türelmes, nyitott, érdeklődő, és fogsz találni normális barátokat is.
2017. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Kezdjél hozzá szokni, felnőtt korban, ez csak romlik.
2017. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég jónak tűnik a hozzáállásod, ezt tartsd meg. Ahogy írták, majd találsz olyanokat, akikkel jól kijössz.


Legkésőbb főiskolán - egyetemen, oda már eleve hasonló érdeklődésű emberek mennek. De ha van olyan hobbid stb., akkor keress olyan klubokat, ahol ezzel foglalkozhatsz (fotósklub ilyenek). Ha aszüleid barátainak vannak hasonló korú gyerekei, velük is összejárhatnátok.

2017. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az összefüggés most itt a kétszínűség és az öltözködés között? Konkrétan ezt a fogalmat használták rád? Mivel indokolják?


A kérdésedre válaszolva, én nem várom el, hogy mindenki szeressen, de nem is barátkozom azokkal, akik nem. Nekem inkább úgy tűnik, hogy ez tipikus "bagoly mondja verébnek" hozzáállás, kétszínűnek neveznek téged, miközben nem kedvelnek, de "legjobb barátnőnek" állítják be magukat. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit kedvel és mit nem, de az már gáz, ha a saját hibáikat vetítik rád.

2017. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Jogos amit mondtal, csak azert irtam le ezt, mert ez az egyetlen, amiben feltunoen kulonbozok toluk, es akarkinek meselem ezt el, ok is mindig ezt mondjak.
2017. dec. 1. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Elit iskolában nem mindenki pénzes? :D


Nyugodtan adj magadra továbbra is, és keress új társaságot, mert ezek nem barátok.

2017. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!