Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utálnak páran ezért?...

Miért utálnak páran ezért? Nem tudja ezt senki se elfogadni?

Figyelt kérdés
Nem hódolok be senkinek, nem futok senki után,nem könyörgök senkinek a barátságáért, az igazamért kiállok, és nem hagyom,hogy bárki is áttaposom rajtam, túlságosan is őszinte vagyok és nem hat meg ha valaki nem ért velem egyet, vagy utál mint a sz*rt..És igen is a büszkeségem sokkal fontosabb mint,hogy valaki előtt megalázkodjak!
2013. szept. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A büszkeség addig ésszerű, amíg igaza van az embernek. Ha már csak a kudarcaidat és tévedéseidet takarod vele, akkor helytelen.
2013. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"és nem hat meg ha valaki utál mint a sz*rt" - akkor áruld el, mi késztetett a kérdés kiírására, ha téged ez egyáltalán nem érdekel? Kicsit magadban rakj rendet először, gyanítom, hogy a magabiztos önmegvalósító viselkedésed valószínűleg bicskanyitogató mások szemében.
2013. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem hat meg ha valaki nem ért velem egyet, vagy utál mint a sz*rt"


Akkor nem értem a kérdést!

2013. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul kiállhatatlanul arrogáns, nagyképü, beképzelt idióta vagy a saját leírásod alapján.


Viszont ami nem világos, hogy MIT akarsz kérdezni, mert a kérdésed meg az utolsó monfatod ellentmond egymásnak.

2013. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg előadásmód kérdése. Az általad leírtak rám is igazak, csak engem senki se utál mint a sz*rt, nincsenek ellenségeim.


A büszkeség és öntörvényűség oké, az arrogancia és az önteltség nem.

Az őszinteség, egyenesség nagyon jó, a túlságosan nyers modor, a bunkóság és totális érzéketlenség (ha tojsz rá kit bántasz meg) nem.

Az igazunkért kiállni nagy erény, de a kompromisszumképesség teljes hiánya, ha képtelenek vagyunk beismerni ha valamiben tévedünk - mert mindenki téved -, ha még véletlenül se hagyja el a szánkat soha, hogy "bocsánat" (amikor jogos lenne), az hiba.

A függetlenség és a határozottság nagyon jó, a csökönyösség és mások lesz*rása nem.


Döntsd el hol helyezkedsz el a fentebbi skálákon, és rájössz, hogy benned van-e a hiba vagy sem.

2013. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de ezzel vigyázni kell, mert könnyen átcsaphat bunkóba is, ami nem bejövős.
2013. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem baj ha ilyen,vagy viszont sok embernek nem tetszik ha valaki nem áll be a tömegbe,nem olyan mint a birka,hogy ennek meg ennek nyalizok,mert ő hű de menő
2013. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!