Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudom elérni, hogy...

Hogyan tudom elérni, hogy megszeressen és bátyjává fogadjon engem egy Aspergeres lány?

Figyelt kérdés

A neurotipikusok nyilván nem hajlandóak nem hülyének nézni engem, ők állandóan azt hiszik, hogy az Autistáknak és Aspergereseknek nincsenek érzéseik, meg hogy "antiszociálisok" és "hülyék", pedig ez nem így van. Több bennük az érzés, és pont az a probléma, hogy senki nem érti meg őket.


Emellett velem egy neurotipikus lány sem hajlandó foglalkozni, és fogalmam sincs, hogy miért. Persze, eleinte nagy lelkesen mondják, hogy így meg úgy barátkoznak, de aztán meg eltűnnek az életemből, kifogásokkal bombáznak engem, mindezt vagy szórakozásból, vagy gyávaságból, vagy mindkettőből. Egy Aspergeres soha nem hitegetne egy másik Aspergerest. Egy ilyen jellegű baráti/testvéri kapcsolat elképzelhetetlenül szorosabb, mint egy általános neurotipikus kapcsolat.


Másik hatalmas probléma, hogy fogalmam sincs, hogy éppen hol van olyan szeretethiányos, kirekesztett, meg nem értett lány, akinek szüksége lenne arra, hogy végre legyen egy hozzá hasonló, aki reményt ad neki, aki kiutat jelent a szörnyűségből számára csupán barátkozás által.


Igen, jómagam is kirekesztett, meg nem értett vagyok, épp ezért esne jól, ha egy hozzám hasonló lány kezdene velem barátkozni, hogy láthassam, hogy nem vagyok annyira rossz és semmirekellő fogyatékos, mint aminek igen gyakran hiszem magam.


2017. dec. 2. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nem tudom a választ, csak azt, hogy én nagyon szeretnék barátkozni, csak nem vagyok jó benne.
2017. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, hogy hány éves vagy, szóval ezt nem tudom mérlegelni.

Ha van vmi érdeklődési köröd, akkor ahhoz kapcsolódó fórumokon, külföldin is nyugodtan regisztrálj, és legyél aktív tag. Az Aspergeresek vonzódnak online más Aspergeres írásaihoz automatikusan, mert kicsit másabb mint a többieké. (nem rossz értelemben).

Vagy ha egyetemista vagy, akkor TDK, vagy egyéb szakmai dolgokról szóló társaságokhoz, ha csatlakozol, akkor van rá esélyed, hogy találkozz ilyen emberekkel.

Vagy van a demola és a meetup szervezésű találkozók, amik szintén elég spécik ahhoz, hogy vonzó legyen spécib érdeklődésű embereknek.

Vagy próbáld ki a mensát esetleg. Ott is el tudnám képzelni, hogy lenne esélyed hasonlóakkal összefutni.

2017. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
(Azt meg csak megírom, hogy az aspergeresek egyáltalán nem különbekk a nem aspergeresekhez képes, csak másak, mint a pinvin meg a veréb. Ne érezd egy pillanatig se magad kirekesztve. Neked az az előnyöd másokhoz képest, hogy más rálátásod van a dolgokra, ami nem hétköznapi és nagyon is különleges.)
2017. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Ha akarod,írj...


25f asp bp

2017. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!