Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne legyen a...

Mit tegyek, hogy ne legyen a barátom?

Figyelt kérdés

Lehet, h furán tettem fel a kérdést, de az a lényege, h nem olyan rég váltottam iskolát, és van egy gyerek, akit utál az osztály,meg úgy mindenki. (Okkal). Viszont új gyerek lévén bárki odajött hozzám válaszoltam neki, ha hívtak elmentem velük,de ez a gyerek félreértette a helyzetet, és azt hiszi, barátok vagyunk. Ezzel még nem lenne baj, de az már zavar, h mivel mindenki utálja, ezért engem is elkezdek kerülni az osztályban. És a legzavaróbb, hogy bárhova megyek, követ. Kerülöm, de követ. És nem tudom mit tudnék ellene tenni, mert nem szeretném megbántani, én is utálni, de szeretnék beilleszkedni.


15 éves lány



2017. dec. 3. 06:39
1 2
 1/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
" de az már zavar, h mivel mindenki utálja, ezért engem is elkezdek kerülni " ....igazi szép önállóan gondolkodó emberek gratulálok, te ilyenek közé szeretnél beilleszkedni?! :)
2017. dec. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pontosan miért utálják amúgy a srácot? Mert az sem mindegy, hogy mi vele a probléma, mert attól függ a megoldás.
2017. dec. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... De csak részben,mert az rossz, h mindenki utálja, viszont nem ok nélkül... Lehet, hogyha te is megismernéd, akkor utálnád... De köszönöm a meglátást! ☺
2017. dec. 3. 07:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából azért, mert nagyon nagyra tartja magát, mindenkinél mindent jobban tud, másokat leszól, még a tanárokat is... Közben semmi alapja nincs az önteltségének... Hiszen semmiben sem különb, vagy jobb másoknál
2017. dec. 3. 07:27
 5/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
89%
Az a baj ennél a történetnél több "gyenge pont" is van.... Kedves voltál vele, de nem akarsz különösebben barátkozni ezért kár bármit is túlpörögni, szépen mondd meg neki, hogy te "jófej" vagy mindenkivel, de ne gondolja túl. Az meg, hogy miért utálja mindenki az tényleg nem mind1 és ebből jó volna részleteket tudni, mert nekem inkább osztályon belüli birkaszellem szaga van az egésznek. Arról ne is beszélve, ha őt utálják is téged nem is ismernek, de elkönyvelnek valaminek azért, mert te nem utálsz valakit, akit ők igen...15évesen ez már azért eléggé korlátolt, és elég rossz gondolkodás....nem biztos megéri ilyen társaság tagjának lenni.
2017. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Jah így más a dolog. Ilyen emberek mindenhol vannak, de azért ez nem ad okot senkinek alapesetben arra, hogy ha ő ilyen is akkor mással is gond van, aki esetleg leáll vele. Olyan érzete van, mint ha mindenkinek "behódoltként" kéne viselkedni, és többség tetszése szerint,hogy része legyen az osztálynak....
2017. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Mostantol kezdve nagyon bunkonak kell lenned vele direkt szologass be neki legyel bunko es flegma, vagy siman mondd el neki ezt amit itt es kesz, de ha srac az illeto akkor lehet tetszel is neki szoval tenyleg le kell raznod mindenkepp es ezt csak drasztikus megoldasokal tudod megtenni szep szoval mar nem.
2017. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nevetni fogtok, de nekem a munkahelyemen ugyanilyen birka emberek vannak, hogy összeáll egy keménymag és utálnak egy csomó mindenkit (engem is).

Pedig nem egy gyárról beszélünk, nem 6 általánost végzettek dolgoznak itt.

Bennem ez az első időben elég nagy megütközést keltett, hogy felnőtt emberek ennyi ostobák.

Nálunk is van ilyen okostojás típus, őt sem szeretik. Én sem kedvelem. Viszont az emberekkel nem rosszindulatú, sőt nagyon segítőkész. És nem álltam be az utálkozók sorába, mert nem rossz ember csak kicsit idegesítő a stílusa. De csomó embernek vannak idegesítő dolgai, attól még nem rossz ember.

Sajna a te osztályod is tele van ilyen utálkozó birkákkal. Az egy dolog, hogy utálják azt a gyereket, de hogy emiatt téged is utáljanak, mert utánad megy, az annak a jele, hogy totál üresfejűek között vagy. Oda meg nem érdemes beilleszkedni, hülyék után ne fuss, tele van velük a világ.

2017. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval egyetértek, én is voltam ilyen kiközösített az előző munkakörömben, pedig nem tettem semmit, csak a hangadó utált, a többi meg ment vele, egy kivétellel. Szintén diplomás emberekről beszélünk. Sajnos az ember gyarló. A helyedben én mások kedvéért nem kezdenék el valakit csak azért is lekoptatni, megalázni meg nem tudom mi. Arra sincsen garancia, hogy most akkor befogadnak, csak azért mert megszabadulsz attól a szerencsétlentől.
2017. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Beilleszkedési-kényszered van, ezért birkaüzemmódba váltottál!

Önbizalom hiányos kis szrdarab vagy! Mások után futkosol, mint egy senki! Ennyi az egész!

2017. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!