Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne legyen a...

Mit tegyek, hogy ne legyen a barátom?

Figyelt kérdés

Lehet, h furán tettem fel a kérdést, de az a lényege, h nem olyan rég váltottam iskolát, és van egy gyerek, akit utál az osztály,meg úgy mindenki. (Okkal). Viszont új gyerek lévén bárki odajött hozzám válaszoltam neki, ha hívtak elmentem velük,de ez a gyerek félreértette a helyzetet, és azt hiszi, barátok vagyunk. Ezzel még nem lenne baj, de az már zavar, h mivel mindenki utálja, ezért engem is elkezdek kerülni az osztályban. És a legzavaróbb, hogy bárhova megyek, követ. Kerülöm, de követ. És nem tudom mit tudnék ellene tenni, mert nem szeretném megbántani, én is utálni, de szeretnék beilleszkedni.


15 éves lány



2017. dec. 3. 06:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok.


Ha belegondolsz elég nagy bunkóság amire készülsz.

Megy utánad valamiért a gyerek. Nyilván ő is érzi, hogy kiközősítik. Engem is kiközösítenek a munkahelyen és pont azért, amit a 9es válaszoló is ír: a hangadó kitalálta, hogy utál, a sok birka paraszt meg követi.

Elég szr érzés így munkába járni, mint ahogy annak a gyereknek is iskolába.

Ha te lennél ilyen helyzetben, te hogy éreznéd magad?

Olyan emberektől vársz elfogadást, akik arra nem méltók, hogy leköpjem őket. Ne legyél te is paraszt, mert egyéniség és ne adj isten jó ember lenni.

2017. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
(merj)
2017. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az ellenkezőjét gondolja magáról... csak ezzel az arcoskodassal palastolja.

Odament hozzád, elsőre nem hajtottad el, tehát valamennyire szimpatikus volt.

Akkor most próbáld megismerni :)

Ne legyél te is birka....

2017. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, merj kilógni a sorból. Alakíts klikket pár emberkéből, nem kell mindenben a többséget követni.
2017. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!