Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy leszálljon...

Mit tegyek, hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel fősuli elején jóba lettünk, és sokat voltunk együtt. Én mindenkivel próbáltam barátkozni, örültem hogy végre jó a társaság. 2 hónap után azt vettem észre hogy féltékeny ha nem vele vagyok, nem ülök mellé stb. Teszem azt, hogy 20 éves felnőtt (!!) emberek vagyunk. Folyton tudni akarja merre járok, és kivel, reggelente direkt 10-15 perccel hamarabb jon, pedig tudja hogy készülődök (koli). Ő nem nagyon van annyira jóba a csoporttarsakkal. Bocsi hogy hosszu lett, csak nem tudom hogy mondjam meg neki h nekem ez sok. Nem csak ő létezik. Valami tanács?:( 20/L

2017. dec. 4. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tökre olyna mint a szobatárs című film. Amugy nem tudom. Szerintem kerj tőle egy kis teret vagy vond be a beszélgetésekbe a barátaiddal.
2017. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1, Koszi a valaszod:) az a baj, hogy mar olyan szinten vagyok, hogyha meglátom menekulni akarok. Olyan mintha az anyám és a pasim rosszabb egyvelege lenne:(
2017. dec. 4. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nyíltan meg kellene mondanod neki, hogy egy kicsit "hagyjon élni".
2017. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél vele fásult, unalmas és barátságtalan.

Nekem ez bevált.

2017. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:) Kiprobalom, aztan ha nem megy, akkor megmondom. Nincs mas lehetoseg ha nem valtozik a helyzet..:/
2017. dec. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!