Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Baromi nagy butaságot követtem el és megharagudott rám az a személy aki számomra a legfontosabb.Ő hatott rám a legjobban, neki engedtem egyedül hogy segítsen.Itt most nem egy gyerekről van szó... Azt mondta ameddig nem javítom ki azt amit csináltam addig ő nem beszél velem (azért hogy ez motíváljon) de engem ez nem motívál csak érzem hogy egyre lejebb visz.

Ő volt az egyetlen olyan ember aki foglalkozott velem és kedvelt,stb... Mások rám sem figyelnek...

Úgy érzem hogy elveszítettem azt akit a legjobban szeretek (ezt nem szerelemből mondom) és most megint elcsesztem az életem és már ő sincs nekem úgy érzem ezért arra gondoltam hogy öngyilkos leszek.

Még fiatal vagyok és tényleg ezt már nem lehet kijavítani amit én műveltem.

Nem sajnáltatásból írom...

De ez jár a fejemben nagyon...

16/L vagyok....


2017. dec. 4. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Isten veled❤
2017. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak még időben szólok, hogy nem kapsz -mint a dedós játékaidnál- majd újabb életeket.
2017. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem értem, akkor miért nem javítod ki? Vagy mi van?! :D Amúgy minek lennél öngyilkos? Ha rájösz majd, hogy te vagy felelős a tetteidért, rájössz majd, hogy egész életedben boldog lehetsz, és elérheted azt amit akarsz.
2017. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tényleg elhiszem hogy valakinek olyan gondjai vannak amit nem tud megoldani, vagy annyira rossz az élete hogy már nem akar élni, de 16 évesen? Ne viccelj már... De ha ennyi eszed van akkor hajrá.
2017. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne aza nagy butaság?
2017. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk mi történt, ezért azt sem tudjuk normális -e.

Egy lány meg akarja ölni magát, mert tett valamit, és már valaki nem foglalkozik vele ez miatt.

Írj privátot ha gondolod, nehogy egy eltúlzott dolog miatt kínozd magad, csak mert össze vagy zavarodva.

Ismertem egy nőt akinek nem írt vissza egy srác sokszor, nem tudta mit érez a srác, ez miatt órákig sírt és hatalmas ingadozásai voltak.

Reméljük te is csak így eltúlzod a semmit.

2017. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Adam 333 egy kis etyepetye reményében várja a prividet 😀
2017. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Senki ne vetítse ki rám a perverz baromságait, nem vagyok olyan mint ti. Aki azt képzelte be hogy én akarok tőle bármit is, az olyan emberek ti vagytok, nem én.
2017. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"...ezért arra gondoltam, hogy öngyilkos leszek." Azért ezt gondold át. Nem írtad ugyan, hogy miről van szó, de ha az illető azt várja tőled, hogy "kijavítsd" amit csináltál, akkor talán mégsem "kijavíthatatlan"...
2017. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem, nem normális dolog, hogy 16 évesen az öngyilkosságon gondolkozol.
2017. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!