Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pofátlan a barátnőm szerintete...

Pofátlan a barátnőm szerintetek? Elkezdtem Elina termékeket árulni és mutattam barátnőmnek milyen termékeket rendeltem? Erre két parfümöt és két tusfürdőt megfogott és elvitte. Annyit fűzött hozzá, hogy jön a karácsony ez jó lesz elő ajcsinak.

Figyelt kérdés
Se köpni, se nyelni nem tudtam. Én reagálom túl, vagy ez tényleg abszurd?
2017. dec. 9. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Két dolgot kell újból beszerezz. A termékeket, és egy új barátnőt.
2017. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Unikornispata ***** válasza:
97%
Nem reagálod túl,viszont ott kellett volna reagálni,valami ilyesmit: "Gizikém,ezek tényleg szupi ajándékok lehetnének,de neked már mást találtam ki,úgyhogy sicc a munkaeszközeimtől!"
2017. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
hát én tuti megtéptem volna, hogy most azonnal visszateszi vagy kifizeti. amúgy az ujjai bánták volna, meg egy kalapács
2017. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
97%
Mi az hogy elvitte? :D Miért hagytad? Ki kellett volna venni a kezéből és kész. Mindenesetre ha még a barátnőid között akarod tartani a csajt, nehoyg vegyél neki bármit karácsonyra. Mondd hogy ott az ajcsi, amit önkényesen kisajátított a te cuccais közül. Ha megsértődik, annál jobb, nem kell tovább egy ilyen hülyével vesződnöd.
2017. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Az lenne a furcsa, ha nem reagálnád túl. A szemtelenségnek is van határa. Pofám leszakad.
2017. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagytam volna hogy elvigye... Nem csak poénkodik, és visszahozza majd? :\..
2017. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez irtó nagy tahóság.
2017. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom elképzelni a szituációt :D. Valamit félreérthetett a barátnőd, vagy csak trollkodik.. Nem hinném, hogy ez tényleg komoly. Hány évesek vagytok? Hívd fel, vagy vond kérdőre valahogy, hogy ezt hogy gondolta :D
2017. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Unikornispata ***** válasza:
100%
Van aki pofátlan,bizony...és van,hogy ilyen jólelkű ember mint a kérdező egyszerűen szégyelli feltenni a kérdést neki,hogy hogyan is gondolta ezt...
2017. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen baratnom :DD csak ugy siman nem nagyon megyek ki vele max chat :'DDD mondjuk o neked nem szabta ki milyen szoknyat vegyel bershkabol xD nem is kapja meg :). Sajnos vannak ilyenek is... nem kell semmibe venni csak ne legyel hozza ragadva olyan szinten hogy parancsolgassok meg megmondja mi marad az ove. Legkozelebb a szulcsi ajcsit viszi?
2017. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!