Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonéves rock, metál zenét...

Huszonéves rock, metál zenét kedvelők, hol ismerkedtek hasonló zenei ízlésű emberekkel? (interneten/élőben)

Figyelt kérdés

Sajnos az ismeretségi köreimben nem nagyon vannak efféle zenét hallgató emberek, és mivel nem is járok sok helyre, esélyem sincs találkozni velük. (Koncertre, fesztiválra egyedül nem megyek, és amúgy sem vagyok az a mindenkit leszólítós fajta)

Olyasmi térsaság lenne jó, akikkel lehet koncertre, fesztiválra járni, és lehetőleg intelligensek is. 2 oldalt próbáltam neten (malha.hu, rockerek.hu) de 2-3 év alatt még egyiken sem sikerült normális emberekkel beszélgetnem hosszútávon. Mit javasoltok, hol próbálkozzak? Előre is köszönöm a válaszokat! (L)


2017. dec. 13. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Én a facebookon akadtam rá egy lányra, aki a kedvenc zenekarom, énekesem minden posztját szivecskézte, és ráírtam. Később kiderült, hogy a többi zenekar, amit szeretünk, az is stimmel. Aztán összehoztunk egy találkozót, mert neki voltak már neten barátai, akiknek szintén az volt a kedvencük, mint nekünk. Azóta együtt járunk koncertekre. :)

Nem tudom, kik a kedvenceid, meg hogy hol laksz, de én pl. Szigetre is felmentem vidékről tökegyedül. Az adott koncerten akárkihez szólsz, úgyis a barátod. :D De írj rám nyugodtan, hátha egyezik az ízlésünk. F

2017. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
A legkönnyebb koncerten, fesztiválon, rock kocsmában... ahova nem mész egyedül... ami nagy hiba. Úgy a legkönnyebb ismerkedni ha egyedül mész ilyen helyekre. :)
2017. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
84%
Koncerten és van nálunk egy kocsma ahová a rockerek járnak, na ott szedtem össze már több jó arcot.
2017. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Koncerteken szoktunk összecsapódni, de nem szoktak sokáig tartani ezek a dolgok, bár mindig akad új ember.
2017. dec. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Én egy barátom által ismertem meg egy nagyobb társaságot, azóta velük járunk mindenfele. Facebookos csoportokban is próbálkoztam, de nem sok mindent értem el, csak rám írtak fura alakok, az egyikük fel is ajánlotta, hogy eltölthetek nála egy hetet. Maradok a személyes útnál :D
2017. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!