Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú lány barátságban...

Létezik fiú lány barátságban féltékenység?

Figyelt kérdés

A legjobb lány barátnőm, akiről meg vagyok győződve, hogy csak barátként tekint rám féltékeny, ha más lánnyal beszélgetek.

Azt mondta, hogy úgy érzi, hogy már nem vagyunk barátok és hogy már nem elég jó nekem.

Szerintetek?



2017. dec. 15. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát ennek ,,többet szeretne barátságnál" szaga van :D még ha most ezt nem is mutatja ki
2017. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ez az általános, de létezhet. Vannak olyan emberek, akik nem szeretnének párkapcsolatot, de mély barátságot igen, és ők a féltékenységhez hasonlót éreznek, ha a legjobb barátjuk más emberekkel barátkozik. Nézz utána annak a kifejezésnek, hogy queerplatonic.
2017. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de finoman szólva nagyon-nagyon nem az a jellemző
2017. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki hogy akkor is az e ha fiúval beszélgetsz. Ha rá nem, illetve nem az van, hogy elhanyagolod őt )vagy ő úgy érzi), akkor szerintem hibás a meggyőződésed.
2017. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha fiúval beszélgetek, az nem érdekli.
2017. dec. 15. 21:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok biztos benne, hogy nem akar tőlem semmit, mert 1 hete, amikor elhivtam valahová, elég finoman visszautasított. Sok haverom amúgy azt mondja, hogy simán összejöhetnénk. De ha szeretne, akkor miért utasítana vissza?
2017. dec. 15. 21:20
 7/10 anonim válasza:
Próbálkozz, tuti befutó vagy nála, előbb utóbb ledől a vár!
2017. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor sem értem miért utasitott vissza.
2017. dec. 17. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Beszélgess többet más lányokkal,picit ,,húzd az agyát"

Meglátod,mit fog reagálni és akkor le fogsz tudni vonni néhány következtetést

2017. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát figy nálam is ez a helyzet, a lánybarátomnak van pasija, de szerintem egy tuskó és kb. velem beszél meg mindent, kétoldalú a dolog. Mindig megvolt áldva azzal, hogy ha más lánnyal találkoztam vagy beszélgettem.Én sem értem ilyenkor, h mi van. Engem is nyüstölnek, h miért nem jövünk össze már végre, jó ránk nézni, nem érzem rajta, h bármiféle vonzalom lenne egymásfelé, pedig jó pár átitalozott egymás mellett elalvós bulin vagyunk túl és semmi, jah és szép lány eléggé és szerintem én se vagyok csúnya, még mielőtt jönne, h tuti rondák vagyunk 😂
2018. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!