Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőimnek...

Mit vegyek a barátnőimnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kb 6-an vagyunk nagyon jó barátnők. Folyton együtt lógunk. És szinte mindegyikük mondta hogy vesz valamit mindannyiónknak Karácsonyra. Ha már mindenki vesz, én is akarok, mert szégyellném hogy csak én ne vegyek. De nincs semmi ötletem. Nem akarok túl sokat költeni, de mégis valami különleges ajándékot szeretnék nekik... valami ötlet?

2017. dec. 2. 13:05
 1/8 anonim válasza:
68%
barátságkarkötő/nyaklánc
2017. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Kézműves szappan? Nagyon egyediek, s találni nagyon elegáns, stílusos csomagolásokat, vagy hangulatos leírásokat arról, hogy milyen illóolajakat tartalmaznak és azoknak milyen fantasztikus hatásaik vannak. Így mindegyiküknek személyes ajándékot választhatsz.

[link]

2017. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket
2017. dec. 5. 05:35
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Kb 6-an" azt sem tudod hányan vagytok? Hogy akarsz így ajándékot?

"Nem akarok túl sokat költeni" jó hozzáállás...

2017. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg "kedves" utolsó, de azért 6 lánynak akár olcsóbb ajándékot vennék, már az is sokba kerűl összesen. Hát akkor még ha drágát vennék, mennyibe kerűlne...ráadásul ezt úgy hogy saját pénzből veszem és nem anyucinak könyörgök hogy adjon pénzt rá. Úgyhogy azért igenis nem mindegy hogy mennyibe kerűl. És az se mindegy hogy 1 lánynak veszek-e vagy 6-nak! És amúgy azt is odaírtam hogy valami "különleges ajándékot szeretnék", (és nem valami olcsó hülyeséget), de te persze ezt nem vetted figyelembe, hisz mindenképp valami sértő kommentet kellett írnod...Csak ez most nem jött össze. ;-)
2017. dec. 7. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
(#2 vagyok) Az ilyen "12-07 21:14"-kor érkezett kommenthez hasonlókat egy mozdulattal töröltetheted a behajtani tilos táblácskára kattintva, hiszen messzemenően kimeríti az "Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar", de még "Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír" kritériumot is. Sokan így vezetik le a feszültségeiket sajnos ezen az oldalon.
2017. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot #2 🙂
2017. dec. 10. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyenkulcstartót vennék, mondjuk ugyanazt a mintát hat különböző színben. :)
2017. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!