Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Folyton veszekedunk. Miert?

Folyton veszekedunk. Miert?

Figyelt kérdés

Az osztalyomba a lányokkal töl jóban vagyok megbízok bennük és ők is bennem, meg legjobb barátnőm is van. De nem is azzal van a baj hogy mem bízunk meg egymásban vagy hogy nincsen barátnőm hanem hogy folyton veszekedunk... Kb havonta van olyan amikor valaki valakivel jobban osszeveszik, de hetente meg kisebb veszekedések... Miert van ez? Annyira utálom az ilyeneket... Tudnátok segíteni?

13/L



2017. dec. 15. 22:25
 1/3 A kérdező kommentje:
És meg annyit elfelejtettem hogy akikben megbízok és ők is bennem meg a legjobb barátnőmmel nem szoktunk ossze veszni csak nagyon ritkán (fel év vagy több) inkabb azokkal szoktunk jobban akikben nem bízunk meg annyira vagy ilyenek... Válaszokat előre is köszi.
2017. dec. 15. 22:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Engem is nagyon zavar. Nem lehet ellene mit tenni. Max elfogadni. Ilyenek a lányok
2017. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, otthon valamilyen problémáik vannak, és emiatt rossz kedvük van.

Minél jobban megismersz valakit, és próbálsz segíteni neki, annál közelebb kerülsz hozzá. Így lehet igazi barátokat szerezni.

És sose az indulat vezéreljen, abból jó dolgok nem születnek. :(

2017. dec. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!