Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozzak még vele?

Barátkozzak még vele?

Figyelt kérdés

Ötödikben év elején másik suliba kerültem, de nem az első napon hanem szeptember végén egy összeszokott közösségbe velem együtt egy másik srác nevezzük Kukának. Ő nagyon jól beilleszkedett úgy hogy engem kiközösített nem volt egy barátom se a másik osztályba járók is utáltak úgy hogy a nevemet sem tudták. Hatodikban jött két fiú nevezzük f

Ferinek és Balázsnak (ismerték egymást) ők meg nem tudták mi a helyzet és mindketten szimpatikusak voltak, összebarátkoztam velük de Kuka persze ez is teljesen szétverte és Kuka illetve Balázs lettek barátok de hetedikben Kuka elment és már félévkor senki se utált és megint barátok lettünk Balázzsal, minden jól alakult de jött egy sulis programhét ahol egy csoportba kerültünk (még örültem is neki) de volt ott két lány is és Balázsnak tetszett az egyik lány és ezért elkezdett kiközösíteni annyira hogy meg sem tudtam szólalni mert mindenbe belekötöttek mind a hárman, az utolsó pár napra amikor elmentek kirándulni és fotókat készíteni el se mentem. A programhét után már nem voltunk olyan jóban Balázzsal, néha beszélgettünk amikor épp senki fontosabbal nem beszélt. Nyáron nem beszéltünk gondoltam tiszta lappal kezdhetek és újra barátok lehetünk nyolcadikban, nem jött össze, megmaradt az a hideg viszony. Karácsonyra megkaptam az OverWatch-ot amivel ő már nyár óta játszott. Megint lett valami ami miatt aszt hihettem hogy barátok lehetünk azok is voltunk hétvégéket játszottunk át, egy ideig, de nyár előtt pár héttel abbahagyta nem értettem miért, elvégre nem történt semmi köztünk, ezek után már a suliban sem szólt hozzám (senkihez se) magába zárkózott gondoltam valami történ és csak idő kell neki. Nyáron nagyon sokat játszott az OverWatch-al de sohasem velem. Kilencedikben már más suliba jártunk szinte nem is beszéltünk őszi szünetben nagyon sokat játszottunk gondoltam megint barátok leszünk, elhívtam hogy nézzük meg az Az-t azt mondta okés. Boldog voltam nem is tudtam aludni de mikor megbeszéltük volna az időpontot nem írt vissza (kb egy hétig) egyszerűen elúszott. Most kilencedikes vagyok (ő is) néha irogatunk de nem sokat csak annyit ír hogy le tudjon rázni, sosem játszunk.


Balázsnak kiskorában elváltak a szülei és ezért van bezárkózva, soha senkivel nem volt "legjobb barát" viszonyban sajnos velem sem.


Próbáljak barátkozni vagy hagyjam és ne is beszéljek vele?



2017. dec. 16. 21:27
 1/3 anonim válasza:
Hagyjad. Ha direkt lekoptat, akkor minek próbálkozol? Azt fogja hinni h nyomulsz. Az is meglehet h kuka monfott neki valamit.
2017. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem is értem miért húztad ennyi ideig. Amelyik barát így kijátsza a bizalmas többször is, meg hátrahagy, rég nem érdemli meg hogy foglalkozz vele
2017. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony kuka. Lehet, szemét vagyok, de megvárnám, hogy ő írjon valamit, ha van ilyen egyáltalán, és arra nem válaszolnék soha többet, hátha észreveszi magát és nem szórakozik másokkal élete további részében.
2017. dec. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!