Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barátkozzak...

Szerintetek barátkozzak tovább vele? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Az van hogy a sulimba jött egy új lány és mivel én már 2 éve idejárok és nem voltak eddig barátaim (mert nagyon visszahúzódó vagyok és nem merek megszólalni,beszélgetni senkivel), gondoltam megpróbálok barátkozni az új lánnyal mert végülis szimpatikus volt. Egyébként azt hozzá tenném hogy arról is én tehetek hogy nem barátkoztam senkivel amikor ebbe a suliba jöttem, mert ők próbálkoztak, és is akartam hogy legyenek barátaim ennek ellenére nem tettem semmit, magamtól nem mentem oda hozzájuk vagy ilyesmi mert féltem megszólalni, nincs önbizalmam stb. És amúgy van egy osztálytársam aki elkezdett barátkozni az új csajjal és szinte folyton vele van, mellé ül stb. kicsit zavart hogy nem tudtam sokszor megfelelő pillanatot találni hogy odamenjek hozzá. Na de a lényeg hogy ugye nagyon nehezen vettem rá magam hogy odamenjek a lányhoz, és pont egy óránk végén erőt vettem magamon és odamentem. Egy órán keresztül együtt lógtunk, vagyis inkább beszélgettünk, kérdezgettem ő meg válaszolt, mosolygott meg kedves volt és örültem hogy végre sikerülni fog,(de ugye nem tudtunk sokáig beszélgetni mert utána már ment haza mindenki akinek nem volt több órája, és ő neki nem volt, nekem volt, de kedvesen elköszönt tőlem meg úgy mosolygott is) de másnap nem szóltam hozzá nem tudom miért, megint az azzal az osztálytársammal volt akit az előbb említettem (de ő nem jött oda egyébként magától hozzám). És harmadik nap gondoltam hogy odamegyek megint, megkérem hogy üljön mellém vagy ilyesmi,(amúgy féltem hogy hülyének néz mert ugye előző nap nem szóltam hozzá)és odamentem köszöntem neki visszaköszönt, aztán vissza ment ahhoz az osztálytársamhoz akivel folyton van, és megint vele ment el, és utána se szólt hozzám meg semmi. Nem tudom hogy én voltam e a hülye hogy csak ennyit mondtam hogy "Szia", vagy egyszerűen csak már nem annyira tart szimpatikusnak hogy barátkozzon velem, vagy a többi oszt. társam jobb társaság (akik odentek hozzá már az elején),vagy múltkor is csak azért volt velem ilyen kedves mert nem volt ott olyan ember (azon az órán) akivel legyen. Tudom hogy túlságosan izé vagyok, de nem szoktam hozzá hogy barátkozok valakivel mert sosem szoktam kezdeményezni barátságban és kicsit rosszul esett. Nem akartam hogy ő is úgy könyveljen el hpgy ilyen csendes, félős vagyok (mint a többiek akik már rég annak hisznek), de nem tudom mit gondol rólam az a baj. Magától amúgy sosem jön oda..Szerintetek valamin változtassak? Vagy hülyén próbálkoztam? Vagy hagyjam a francba? Kérlek segítsetek, köszi :(

2017. szept. 7. 19:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy ha mégis odamegyek hozzá akkor milyen szöveggel? Mert már nem tudok mit kitalálni :(
2017. szept. 7. 20:00
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát még odamehetsz beszélgetni de ha látod hogy nem annyira akar veled lenni akkor hagyjad.
2017. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!