Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak vele?

Hogyan barátkozzak vele?

Figyelt kérdés

Szóval, nem rég találkoztunk egy fürdőben, jól elvoltunk, vonzódtunk is egymáshoz. Ott helyben bejelölt a srác facebookon. Másnap ráírtam, beszélgettünk, elég sokat.

Viszont nem tudom, hogy van e barátnője, és amúgy sem szeretnék nyomulni rá.

Szeretnék kialakítani vele egy bizalmas baráti kapcsolatot, viszont nehéz úgy, ha mindig csak én kérdezek, és én írok.

Nem rég szakítottam barátommal, és tényleg nem akarok barátságnál többet, amolyan legjobb baráti kapcsolatot szeretnék, hogy elmondjak neki dolgokat, és ő is nekem.

Nem akarom, hogy nyomulósnak tartson, szóval mit kérdezzek tőle??


Huh, bocsánat, ha kicsit hosszú lett, de nem nagyon volt eddig legjobb fiú barátom. Egyébként 1 és fél évvel idősebb nálam.

17/L



2017. aug. 30. 15:22
 1/1 anonim válasza:
100%

Kedves XY! :)


Azzal indítottál, hogy vonzódtatok egymáshoz, ezután ne mondd azt, hogy csak barátságot akarsz. :) Vagy egyik, vagy másik.


Szerintem ha Ő nem tűnik érdeklődőnek, akkor ne erőltesd, egyébként meg az őszinteség a legjobb társ, mondd meg neki, mire számíthat, mit képzelsz el vele.. De előtte kérdezd meg tőle, hogy Ő mit gondol rólad és akar e Tőled valamit! :) Meg hogy van-e nője :D


Puszi

2017. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!