Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Senkim sincs már...

Mit tegyek? Senkim sincs már és megőrültem!?

Figyelt kérdés

Mindenki utál. Zárkózott vagyok,és nehezen megyek oda másokhoz(mert mikor megpróbálom,visszatart hogy vajon mit gondolna az illető,hogy egy ilyen ronda és buta és fogyatékos alak oda mer menni őhozzá),halkan és keveset beszélek,ezért mindenki fogyatékosnak tart. Hogy lehet leküzdeni ezt a betegséget? Mit tehetnék? Volt két jó barátom de már ők is fogyatékosnak tartanak,utálnak és kibeszélnek,mint az osztály összes többi tagja. Nagyon stresszelek emiatt mindig és már az őrület határán állok,pszichológushoz is járnom kell majd. Valaki segítsen!

16L


2017. dec. 21. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Segíts magadon.
2017. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bubuka508 ***** válasza:
Nem tudom, konkrétan mivel adtál rá okot és alkalmat, hogy a barátaiddal is összevesztél. Vagy nem is voltak igazi barátok? Mindenesetre a pszichológushoz menj el, de magadnak is tenned kell az érdekedben. Pl. akár ezen az oldalon is ismerkedhetsz valakivel, részben arra is lett kitalálva. Én is zárkózott vagyok, mondjuk nekem ilyen szintű gondom nincs, de én is szereztem itt barátot. Én férfi vagyok, az illető nő, a kapcsolat baráti, mindkettőnknek van egyébként párja, nem csaljuk meg őket, de az életben másféle kapcsolat is kell. Ne tudom, miért tartanak "fogyatékosnak", de lehet, hogy ezt csak te beszéled be magadnak. Ha halkan, motyogva beszélsz, azon lehet segíteni egy kis odafigyeléssel. Aki meg kibeszél, azt ne sajnáld, az minden, csak nem barát.
2017. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi változik akkor, ha lesz valakid?

Mi változik akkor ha mindenki a te barátod lesz?

Te ugyanúgy te leszel, nem változik semmi, csak épp pár felszínes barátságod lesz.

Azért őrülsz meg, mert pár ember nem beszél veled, és rosszakat találnak ki rólad?


Úgy lehet leküzdeni ezt a betegséged, hogy elgondolkodsz azon, min is akadsz ki, és megértsd a helyzeted, mert akkor rájönnél nincs is miért aggódni.


Keveset beszélsz. Ezért fogyatékosnak tartanak és utálnak.

Érted mennyire értelmetlen, fogyatékosok ők, hogy az miatt valakit utálnak mert nem beszél sokat?

Férgekkel vagy körülvéve. Nem vagy rossz, nincs semmi baj veled, és soha nem is volt. Az emberek fogyatékosak, mert ha már nem jártatod annyit a szád mint ők, azonnal bajuk lesz akárkivel.


Ha ennyire gyűlölnek, felesleges odamenni hozzájuk, ne erőltesd ami nem megy. Először az érzelmeidet kell rendezned, hogy ne félj odamenni senkihez, utána legyen arról szó hogy akárkihez is odamész.

2017. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Beszélj határozottabban és hangosabban, ne foglalkozz vlee, ki mit gondol (vagy gondolhat) rólad.

sokszor az ember önmagát ostorozza azzal, hogy "úristen mások milyen rosszakat gondolhatnak rólam" a valóságban pedig ez az esetek többségében nincs így.

Ha pedig valaki rosszat gondol, vagy nem vagy szimpatikus neki, akkor megfelelni sem tudsz az adott illetőnek és nem is kell.

2017. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj,hogy akaratlanul is felveszem amit monda ak amit nem beszélgetek hanem hallok. Mindent hallok. És azért vesztek velem össze a volt barátaim mert keveset beszélek. És mikor a népszerűek a társaságukba hívták őket közösen nevettek azon hogy fogyatékosnak neveztek....
2017. dec. 21. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkiről beszélnek a háta mögött. Ezt nem lehet kivédeni. Ezért egy ősi könyvből mondanék egy jó tanácsot neked:

Préd.7,21-22 Ne figyelmezz minden beszédre, melyet mondanak, hogy meg ne halld szolgádat, hogy átkoz téged.Mert sok esetben tudja a te lelked is, hogy te is gonoszt mondottál egyebeknek.

2017. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hehe, ismerős. Én anno követtem a vágyaim és így mindig lettek emberek akikkel elfedhettem az egészet. pl elkezdtem gördeszkázni, a többi deszkás odahívott magukhoz, később a csapat része lettem mert nem az volt a lényeg hogy mit és hogy mondok, a deszkázás volt a lényeg. Később a konditermezés, stb... mindig azt csináltam amit épp akartam, és jól is éreztem magam meg a társaság is jött vele általában :D Vagy interneten volt egy jó játék amivel sokat toltam, és ott is kialakult egy haveri kör ... ez általában mindenhol működik.
2017. dec. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia fejlemény? Én is ilyen helyzetben vagyok, mit írtál 100% én vagyok, csak nem lány vagyok hanem 16 éves fiú.
2021. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!