Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elég rosszul érzem magam,...

Elég rosszul érzem magam, hogy nincs senkim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Voltak "barátaim" de vége az összes kapcsolatomnak. Nyilván bennem is volt hiba de mindig jó szándékkal áltam mindig mindenhez. Mindig ott voltam ha kell segitettem ahol csak tudtam. Amikor már a sok kihasználást meguntam és kezdtem úgy hozzààlni ahogy ök hozzám hirtelen megváltozott minden. Mindig én voltam a rossz és hirtelen ez az én hibán az az én hibám és engem döngöltek a sárba.

Elég rossz,hogy enyire semmibe vesznek az emberek. Csak akkor jutok eszébe bárkinek is ha kell valami.

Régi idökböl 1 "haver" maradt. Oktoberbe már mondta együtt szilveszterezünk.

Azóta csak akkor keresett ha kell valami neki.

Szeneste kelett valami neki. Megérdeztem mi lesz szilveszterkor. Lazán benyögte kapott egy meghivást oda megy.

Mondom ez szép dolog hogy ha nem kérdezem nem tudok semmit és ez ocsmány dolog volt. Bocsi igazad volt akkor lemondom és akkor legyen úgy ahogy megbeszéltük.

Hogy tudnék túllépni?

Új barátokat szerezni.


2015. dec. 29. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagy. Én beletörődöm, nekem ez az opcióm. Te talán jobban jársz majd. Sok sikert!
2015. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés,csatlakozz közösségekhez interneten, facebookon vagy ismerkedj bulikon

Nekem sincsenek barátaim pedig régen mindig volt egy baráti köröm nekem is akikkel összejártam de kidumáltak a hátam mögött igen rosszindulatúan és amikor nekem ez leesett akkor még persze ők sértődtek meg és megszakitoták velem a kapcsolatot

Pár évre rá az egyik volt haverommal megpróbáltuk ismét a spanolást de az sem birt magával igy maradtam egyedül továbbra is

2015. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a majom úgysem fogja veled tölteni a szilvesztert, ha már eligérkezett máshova, majd valószínűleg valamilyen ürüggyel lemondja. Miért nem használod ki te is őt? Hívasd meg magad abba a buliba, ahova ő megy. Mondd neki, hogy elmennél te is, gondolom ő is oda menne, így inkább elvisz téged is, ott pedig tudsz ismerkedni, beszélgetni. Nem kell mindig erkölcsösnek lenni, ha ő kihasznált téged, hát használd ki te is őt. De ne aggódj azon, hogy jelenleg nincsenek barátaid. Majd lesznek. Csak nem szabad begubózni. MEg persze ott a másik véglet is, amikor az ember annyira kétségbe van esve, hogy rá akarja magát erőszakolni a másikra, aminek aztán pont az ellentétjét lehet elérni.

Jó lenne egyébként tudni, hogy hány évesek vagytok.

2015. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén,zavart egy ideig hogy nincsennek barátaim,de most már ott tartok hogy egy kutya 100x többet ér,bármilyen emberi kapcsolatnál.Mindig örül neked,feltétel nélkül szeret,nem itélkezik,csak szeret.
2015. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sajnálom a kérdezőt sajnos elég baj az ha az embernek nincsen senkije baráti szinten
2015. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Majd megerősödik és kezelni tudja egymaga is a problémáit.


Barátaid meg nem voltak eddig, ha mind lekoptak miután meguntad a kihasználást. keress közösségeket hasonló érdeklődéssel, sport, hobbi, stb.

Neten is számtalan lehetőség van ismerkedésre, még a társkeresőkön is. Biztos van a városodnak is facebook oldala, ott írj egy üzenetet, hogy új vagy és lenne valaki egy korosztályból, akivel bejárhatjátok a várost... mivel a segítőkész emberek jelentkeznének, ezért jó eséllyel találsz magadhoz hasonló barátot.

2015. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!