Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Üdv mindenkinek. Csak egy...

Üdv mindenkinek. Csak egy kisebb vélemény kutatás, hogy ki mit tenne a helyemben. Van egy lány,14-5 éve ismerem. és már egy ideje tényleg úgy érzem, hogy bármit megtennék érte. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyszóval elmondván, szeretem. De nem igen mertem eddig bevallani, aztán úgy alakult hogy most lett egy barátja. Meglátásotok szerint érdemes volna elmondani mit is érzek? Vagy csak ésszerűbb volna nem zargatni ilyenekkel, nehogy gondot okozzak a kapcsolatuknak?
2017. dec. 23. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak akkor mondd el neki, ha netan szakitananak, tehat ha ujra egyedulallo lesz.
2017. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha szimplan szereted akkor elmondhatod neki. Nekem is van ilyen lany az eletemben. Sokat beszeltunk errol momdam hogy baromira szeretem de attol meg mindkettonknek van valakije.
2017. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Eddig nem vallottad be, pedig lehet lett volna esélyed rá.

Most már lett valakije pedig kitárulkoznál? Ennek mi értelme így?

Valószínűleg elutasítaná ugye mert van valakije, neked meg valszeg rosszul esne. Szóval feleslegesnek tartom.

2017. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
6%

Én megszakítanék vele minden kapcsolatot.

Felesleges önkínzás csak a csaj.

2017. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Dolgozd fel magadban. Ha tényleg jóban vagytok, mond el s kérd a segítségét, hogy túl legyél rajta.
2017. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha most van valakije akkor a legnagyobb bunkoság volna most iylesmivel beállítani elé, nem mellesleg szerintem ennyi idő alatt magától is kialakult volna valami ha kölcsönösek volnának az érzések..
2017. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna vallomást tenned neki, amikor még egyedülálló volt.
2022. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!