Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha összevesztem a...

Mit tegyek, ha összevesztem a haverommal, bocsánatot kértem, de nem bocsátott meg?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek nem megy azonnal, és több időre van szüksége ahhoz, hogy lecsillapodjanak benne a kedélyek. Várj még picit, hogy tisztába kerüljön a helyzettel és fogadni tudja a bocsánatkérést.
2017. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben? Mikor történt, mivel bántottad meg, milyen módon kértél bocsánatot..?
2017. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak nem értékeltem hogy mindig itt volt nekem, aztán azóta annyit szenvedtem, hogy tényleg megtanultam értékelni a barátságunkat, ezt el is mondtam neki, de nem különösebben érdekelte
2017. dec. 26. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igen ez elég bántó. Mióta tart a barátság? Ha régről ismeritek egymást és jóbarátok vagytok, szerintem egy őszinte bocsánatkéréstől megenyhül. De fontos, hogy ismerd be, hogy hibáztál és megérted ha ezek után nem akar szóba állni veled. Mondd azt is, hogy tanultál az esetből és kérdezd meg, van-e rá mód, hogy jóvá tedd. Ha friss a dolog, hagyd most pár napig.
2017. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csunya ezt igy karacsonykor olvasni, de azert marad az egyetlen megoldas: az ido. Adj idot neki. Ha fontos vagy szamara, keresni fog. Ha nem, akkor megette a fene az egeszet, muszaj elengedni.
2017. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mivel és mennyire bántottad meg őt. Adj még időt neki.
2017. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem akar megbocsátani, akkor sajnos keresned kell mást, különben egyedül maradhatsz.


Ez velem sokszor előfordult és hiába kértem bocsánatot meg ilyesmit (ha megmondták a bajukat, de legtöbben csak simán eltűntek ok nélkül) mégis én szívtam meg. Sose kerestek fel, engem pedig eltaszítottak, maradt az új ember keresés, de nem találok rendes normális lányokat, akik mellettem maradnak barátkozni és rendszeresen kommunikálni velem

2017. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a továbbiakban ő már nem a haverod.
2017. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idővel vagy megenyhül, vagy nem, mindenesetre te többet nem nagyon tehetsz.
2017. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezted meg, h mit tehetsz, h megbocsásson.Sztem ez így fair és akkor ő is látja, h komolyan gondolod.
2017. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!