Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat? Xd

Hogyan szerezzek barátokat? Xd

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 19 éves lány vagyok aki elköltözött Sopron mellé ,tatabánya mellöl.Nem akartam de mivel szüleim költöztek öcsémmel nem nagyon volt más választásom.Minden ismerősöm ott van.Itt lakok lassan fél éve és ebből 3 és fél hónapja remeteként élek.Hajnalba kelek elmegyek dolgozni haza jövök mosok készülök másnapra családdal beszélek pár szót korán fekszem aludni ,hogy hajnalba kelhessek és tudjak menni dolgozni,felkelek ,elmegyek dolgozni ,hazamegyek.Kezdek beleőrülni.Nagy társasági életet éltem.Imádtam iszogatni ,bulizni, programozni ,esti kocsikázás haverokkal és most semmi.Nincs értelme semminek ezek nélkül.Nemsokára lesz saját kocsim még ennek sem örülök mert mégis ki fog velem örülni ki fog velem utazni? Vehetek akár egy 180 le bmw is nem lesz kivel vagizhatok vele.A családommal meg az a baj ,hogy ők meg az egesz eletukez remetekent élték.Sosem mozdultak ki sehová csak mindug otthon és otthon meg a többi unalmas rokonnal.

#társaság #barát #Ivócimborák
2017. dec. 27. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem jönnek le az ismerősi körök ? Átmehettek osztrákokhoz és bandázhattok kinti magyarokkal például ...
2017. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik szerencséből beleszületnek egy társaságba, de ha nulláról kell kezdeniük, akkor ennyit tudnak kihozni magukból. Ezzel arra próbálok rávilágítani, hogy sokan magányosak és meg vannak pecsételve, hogy ők rosszak meg nem tudnak barátkozni. Tessék itt van egy "nagy társasági életet élt" egyed, de ha már tenni kell az ismerkedésért, akkor a gyakorin kérdezi, hogy hogyan is szerezzen barátokat.
2017. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert mindenki dolgozik mindenki más

eosztásban és ha ott laknék még össze is tudnánk hozni de így ..nagyon macerás

2017. dec. 27. 19:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem születtem bele.. 10 osztályig én voltam a különc,csendes aki a szekálás áldozata volt mindig.Csak aztán kiléptem ebből nagyon nehezen.itt semmit és senkit se ismerek.
2017. dec. 27. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondhatni ennek velejárója a felnőtté válás, ha valaki elkezd dolgozni. Kevesebb ideje marad, ritkábban járnak össze barátokkal és el kezdenek családosodni. Valamilyen szinten ez normális, de például tudsz barátkozni munkahelyen is.
2017. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugye milyen kellemetlen, hogy pénzen nem lehet személyiséget venni? Keress egy önfejlesztő szakkört.
2017. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha annyira szeretsz bulizni meg inni akkor menj el valami szorakozohelyre egyedul és probálj meg ott barátkozni, vagy pasizz, ez neked nem jelenthet gondot.
2017. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok elmenni és" pasizni" ...a szórakozóhelyek nem ezért vannak -.-" és nem fogok egyedül elmenni ,hogy aztán nézzek ki a fejemből.
2017. dec. 27. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne is azért menj hogy nézzél ki a fejedböl hanem azért hogy haverkodj környékbeliekel, bár én ugy látom a régi barataid nelkul életképtelen vagy.
2017. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kar h messze vagyok toled, en is imadok kocsikazgatni, kocsmazgatni, tuti jol kijonnenk. :/
2017. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!