Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat? Xd

Hogyan szerezzek barátokat? Xd

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 19 éves lány vagyok aki elköltözött Sopron mellé ,tatabánya mellöl.Nem akartam de mivel szüleim költöztek öcsémmel nem nagyon volt más választásom.Minden ismerősöm ott van.Itt lakok lassan fél éve és ebből 3 és fél hónapja remeteként élek.Hajnalba kelek elmegyek dolgozni haza jövök mosok készülök másnapra családdal beszélek pár szót korán fekszem aludni ,hogy hajnalba kelhessek és tudjak menni dolgozni,felkelek ,elmegyek dolgozni ,hazamegyek.Kezdek beleőrülni.Nagy társasági életet éltem.Imádtam iszogatni ,bulizni, programozni ,esti kocsikázás haverokkal és most semmi.Nincs értelme semminek ezek nélkül.Nemsokára lesz saját kocsim még ennek sem örülök mert mégis ki fog velem örülni ki fog velem utazni? Vehetek akár egy 180 le bmw is nem lesz kivel vagizhatok vele.A családommal meg az a baj ,hogy ők meg az egesz eletukez remetekent élték.Sosem mozdultak ki sehová csak mindug otthon és otthon meg a többi unalmas rokonnal.

#társaság #barát #Ivócimborák
2017. dec. 27. 18:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Virtuális barátod lehetek, de te élőt keresel...
2017. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!