Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illetlenseg beallitani csak...

Illetlenseg beallitani csak ugy egy baratnomhoz?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategoriaba tettem.

Szoval,szerintetek illetlenseg csak ugy beallitani egy baratnomhoz?

Persze olyan idopontban ami tudom hogy neki is jo,szoval nem ebed ido meg ilyesmi..

Es persze nem is most az unnepek alatt.

14/L



2017. dec. 29. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát azért hivd fel előtte szerintem, nehogy az legyen hogy pont elmegy valahova, vagy van naluk valaki, vagy most bármi miatt nem lehet es te meg csak ugy odamesz.
2017. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság. Ha olyan vendég jön, én örülök neki, de akkor már előtte picit rendet rakok, magamat is jobban összekapom, esetleg átporszívózok egyszer gyorsan. Normális esetben nincs élére állítva lakás, mert a francnak sincs kedve folyton pakolni, szóval illik előtte megkérdezni, ha átmész pl. 1 óra múlva, az jó-e neki.
2017. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Illetlenség.

Mellesleg mi van ha nincs éppen otthon?

Vagy vendég,rokon van náluk?

Vagy netán beteg és nyugalomra vágyik?


Én akkor is előtte konzultálok barátnőmmel,ha már előtte való nap megbeszéltük,hogy megyek,de azért pontosítok vele aznap. Nem szeretek váratlanul megérkezni.


Én is szeretek kicsit össze rámolni ha éppen tudom jön hozzánk vki. Nem mindig áll minden tökéletesen itthon. De szerintem sehol sem.

Vagy pl van mikor anyum vagy apum esetleg beteg és akkor se szívesen látok vendéget. Még ha jó bnő akiket anyumék ismernek akkor sem.


Mindenkinek tiszteletben kell tartani a másikat.


Írj rá vagy hívd fel,hogy később átmehetnél e vagy holnap. De az,hogy random becsöngetsz,hogy hello itt vagyok.Nem tudom.


Még azt tudom felhozni neked,ami nekem kellemetlen,de persze inkább bnőmnek volt az.


Hogy náluk vagyok és egy rokon 2 gyerekkel fel csönget. Csak bnőm volt otthon meg én náluk. Erre persze a rokonokat ki kellett szolgálni meg kint ülni velük a konyhában. Aztán én behívtam bnőmet és mondtam,hogy akkor én haza megyek,pedig előtte 20 perccel érkeztem. Nem akartam zavarni. MOndta maradjak,de hát most ott vannak a rokonok nem akartam zavarni. De érted ha most előtte ide szól és mondja a szülők nincsenek itthon akkor nem jött volna,de nem csak simán feljött minden szó nélkül.


Szerintem ez tök gáz.

2017. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

De egy kicsit rosszul fogalmaztam.

Szoval amugy nem ott lennenk nalluk hanem elmennenk valahova.

Bar gondolom akkor az is illetlenseg..

Vagy nem tudom :D

2017. dec. 29. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
igen az mert attol még benne van a pakliban hogy nem ér rá, és akkor ráadásul fölöslegesen mész oda, ugy lesz ha jo ha felhivod azért elötte és beszélsz vele, ezt ö is értékelni fogja szerintem.
2017. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ertem,koszi a valaszokat! :)

Egyebkent 14 evesek vagyunk mind a ketten,ha ez szamit barmit is :D

2017. dec. 29. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem számit:D
2017. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiába mentek el, ha most rokonok vannak náluk akkor nem illik elhívni onnan. Mindig jobb egyeztetni. Főleg,hogy két ünnep közt vagyunk ilyenkor sokak rokonokhoz mennek vagy épp rokonok jönnek.
2017. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, azért jobb úgy beállítani, ha számít rád. Adódhatnak az ilyesmiből, kellemetlen helyzetek.
2017. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!