Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire gaz ha a...

Szerintetek mennyire gaz ha a barátom aki vidéki, feljött Pestre és két kézzel kapaszkodott a mozgólépcsőbe? Ráadásul megjegyezte hogy csodálta h valaki a telefonját is nyomkodja közben .

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 16:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem volt még mozgólépcsőn, semmi gáz. Pesten az a jó, hogy amúgy marhára nem érdekel senkit, mit csinálsz.

Szerintem azok, akik másokat lökdösve rohangálnak a mozgólépcsőn és még ők vannak felháborodva, amiért nem áll félre előlük az egész város, jóval idegesítőbbek, mint az, aki csak rettegve kapaszkodik a korlátba.

2017. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%

Meg gondolom felfelé ordít a hullámvasúton is.

Szerintem nagyon ciki.

:)

2017. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Az a gáz, ha szrás elött törlöd ki. Szerintem aranyos
2017. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
7%
Erősen túlreagálja.
2017. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

Én is szívesebben nőttem volna fel olyan helyen, ahol nincs szükség mozgólépcsőre:)

Amúgy meg minket, városban felnőtteket is simán meg lehetne ijeszteni olyasmivel, ami a vidéki élet velejárója.

2017. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Pesten arról lehet megismerni a falusit, hogy figyeli a másikakat és ilyesmin megbotránkozik.

Az igazi városi tojik rá, hogy ki és hogyan fogja a korlátot.

2017. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg az a gáz, aki a telefonjától ennyire nem képes elszakadni.
2017. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem normális dolog :D A pestiek nagyrésze meg a disznótornál vagy tyúklefejezésnél kapaszkodna valamibe nehogy elájuljon. :D
2017. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Azért utolsó baromira más egy állat halálát látni meg a fröcskölő vért és belsőségeket, mint az aszfalton szédülni...
2017. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Én vidéki vagyok, a környező plázákban ott is van mozgólépcső és Pesten is szoktam mozgólépcsőzni, de ettől függetlenül én sem érzem magamat olyan hú, de biztonságban, a Végső Állomás valahány c. filmben is meghaltak páran a mozgólépcsőn :D Általában kapaszkodok közben, gáz vagy nem gáz, ez van. Én eleve tök béna vagyok, a semmibe is képes vagyok elesni, néhányan még löködnek/tolakodnak is, úgyhogy inkább nem kockáztatok :) Igazából én ezt sosem éreztem gáznak vagy cikinek, nem értem, hogy mit kellene ezen szégyelni vagy nem tudom, szerintem ez tök normális és eleve nem foglalkozik vele senki, mindenki megy a dolgára (nekem egyéként ez nagyon tetszik Budapestben, mert egy kisvárosban aztán minden baromságért megbámulnak, kibeszélnek). Igazából, a budapestiek sem azért "veszik ilyen lazán", mert ők budapestiek, hanem azért mert ők ott nőttek fel, természetes volt, hogy itt-ott van mozgólépcső, pl. ha plázába mennek vagy metrózni akarnak, akkor ott is van mozgólépcső, ők ezt már megszokták, nekik ez természetes. Ezzel szemben mondjuk egy vidéki, aki egy kisebb városból vagy faluból származik, valószínűleg kevesebbszer találkozott mozgólépcsővel, természetes, ha neki ez furcsa és idő kell neki, amíg hozzászokik. Ha egy új, ismeretlen helyre mész, akkor általában rácsodálkozol dolgokra, amiket eddig nem tapasztaltál, ebben szerintem nincsen semmi gáz.
2017. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!