Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akaratom ellenére megbántottam...

Akaratom ellenére megbántottam egy kedves nő ismerősömet. Hogyan kérhetnék bocsánatot?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves lányról van szó, futólag ismerjük egymást. Valahogy teljesen ismeretlenként alakult ki hogy minden nap találkoztunk, elkezdtünk köszönni egymásnak, bemutatkoztunk. De nagyon nagy beszélgetések nem voltak, csak ilyen egy-két mondatosak.

Múlthéten munkába menet nem indult az autója, felkapcsolva hagyta a lámpákat, megkért hogy bikázzam be neki a kocsit. Amikor vittem a cuccokat megkérdeztem tőle őszintén, minden gúny vagy rosszindulat nélkül: (32 éves lehet kb mint én ezért is hittem amit hittem)

- a férjed már elment itthonról vagy nincs neki ilyen felszerelése? Itt vettem az xy üzletben megérné venni neki, jó áron volt.

- nincs férjem (és mutatta a kezét)

- ja bocs, akkor a pasidnak

- nincs pasim

- az hogy lehet? Nehezen hiszem el. Egy ilyen kedves, szép nőnél sorban kéne állnia a férfiaknak, örülhetnének ha esélyük lehetne. Nem normálisak ezek!


Erre nem mondott nagyon semmit, pont beindítottam az autóját. Megköszönte a dolgot de kicsit furcsa volt már akkor is.

Azóta már máshogy viselkedik amikor találkozunk, elkerül engem.

Valószínűleg nagyon megsérthettem. Arra jutottam hogy elég baja lehet így is azzal, hogy ekkora hülye minden férfi és neki egyedül kell lennie. Biztos szomorú emiatt, úgy tűnt! És erre még egy ilyen pasi is mint én (egy barátnőm volt egész életemben, ő is szánalomból volt velem mint kiderült, szóval el lehet engem képzelni!) az orra alá dörgöli ezt az egészet.


Bocsánatot akarok kérni tőle, de nem tudom mit csináljak és hogyan! Mivel nem ismerjük egymást igazából, nem akarom túlzásba vinni a dolgot, de szeretném ha újra olyan viszonyban lennénk mint eddig. Örültem hogy megkért az autó elindítására is, bizalmat szavazott nekem, nagyon szívesen segítenék neki a jövőben is bármiben. Igazi ritka csaj, egyáltalán nem nagyképű (pedig lehetne, van neki mire) Kár lenne ha vége lenne emiatt a kialakuló barátságunknak!



2017. dec. 30. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Inkább arra tippelnék, hogy ő szánalomból se akar veled lenni, ezt a szöveget viszont bepróbálkozásnak vette. Bocs.
2017. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Vigyél neki holnap délután egy üveg pezsgőt, meg egy pár db süteményt és kívánj neki boldog új évet. Kiderül, hogy hogy áll a dolgokhoz.
2017. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

ez egyáltalán nem sértő, mondom ezt úgy, hogy sokszor voltam facér életemben, és nő vagyok.

inkább bepróbálkozásnak vehette valószínűleg, és tart tőled, mert nem akar szemtől szembe visszautasítani.

2017. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ajaj. Nem bepróbálkozás volt ez! Nagyon nem! Eszembe se jutott! Kaptam egy kedves privátot, megfogadom a tanácsot meg amit más is írt. Odamegyek hozzá és bocsánatot kérek tőle a faragatlan viselkedésemért és egyértelműen közlöm hogy csak barátkozni akarok. Ezt hogy kéne megmondanom?

Amúgy ha látnátok engem meg őt eszetekbe se jutna hogy próbálkoztam. Azért vicces ha tényleg ezt hitte, hogy ekkora pofátlan önbizalmat feltételez rólam. Azért ennyi idősen tisztában vagyok magammal, nem megyek elérhetetlenek után.

2017. dec. 30. 10:59
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Annyit azért mondanék, hogy ne írd le magad, mert a 30-as egyedülálló nők többsége már olyan szinten kétségbe van esve, hogy a külső alig számít. Mondom ezt 30-as nőként, a saját és a nőismerőseim véleményére is építve. Sokkal jobban számít, hogy a férfi kedves legyen, lehessen rá számítani, akarjon gyereket, és legyen hajlandó szexelni. Ezt most nem erről a nőről írtam, mert ő bizalmatlanul reagált rád, szerintem ő felejtős, de tudd, hogy minél idősebb a nő, annál kevésbé számít a férfi szépsége. Engem már egy kidolgozott test is csak 1 percig érdekel maximum, mert most már nem ez a fontos. Amúgy van barátom, csak sokáig voltam egyedül, pontosan tudom, milyen.
2017. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

32 éves már nem lány! 22 évesre se mondják már sokszor, hogy lány, nemhogy 32 évesre.


Amúgy ekkora bókot nem tudom hogy engedhettél meg magadnak elereszteni, miközben neked van párod (állítólag).


23/F

2017. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nincs párom, nem írtam ilyet!


Utolsó előtti: köszönöm! Majd ha úgy alakul azért nem engedem el a lehetőségeket ha adódik. Nem írtam le magam, de nem is hiszek túl sokat magamról, majd ha lesz a kategóriámban nő akivel lehet valami próbálkozni fogok. De nem hinném hogy azért mert 30 felett van egy nő akkor annyira lejjebb kéne adni az igényeit és mindenkivel összeállni.

2017. dec. 30. 11:45
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is közeledésnek vette a faggatást a pasijáról, meg az utána következő csúszás-mászást. Most ő visszavett, ha ezek után nekilátsz zaklatni őt a bocsánatkéréssel, meg hogy te csak barátkozni akarsz, attól még rosszabb lesz. Hagyd őt békén, idővel visszarendeződik a helyzer, de csak ha nem lihegsz a nyakába, nem tolakodsz be kéretlenül az életébe.
2017. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közeledésnek vette a kérdésedet, és azt hihette, hogy össze akarsz jönni vele. Vagy pedig rosszul esett neki, hogy egyedül van, amire utaltál is, és lehet túlvan egy rossz szakításon, emiatt rosszul eshetett neki.
2017. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Lehet megbántódott auzon amikor azt mondtad neki sorban kellene hogy álljanak a férfiak nála.Vagy csak egyszerűen a gyenge pontjára tapintottál,lehet volt egy mély csalódása a pár kapcsolat terén vagy nem jönnek neki össze a párkapcsolati dolgok.Jó ötletnek tartom elnézést kérni tőle,egy tábla csokit vagy desszertet is adhatsz neki kiengeszetlés képpen.Mondhatod neki azt,hogy sajnálod tapintatlan voltál,nem gondoltad át és nem úgy gondoltad amit mondtál.
2017. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!