Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vonzodok ennyire az...

Miért vonzodok ennyire az egyik ismerősöm fele?

Figyelt kérdés
Igazából nem ismerjük annyira egymást mert nem szoktunk beszélni egymással de én akkor is szinte egész nap csak rá tudok gondolni senki másra. A jövőmet se tudom mással elképzelni csakis vele. Én 18/L o 26/F

2017. dec. 30. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen megbabonázó kisugárzású emberek. Csak ennek sajnos nem szokott sok jövője lenni, mert az illető hamar megérzi, hogy teljesen a hatalma alatt vagy és így nem leszel érdekes számára.

Vagy esetleg, ha jobban megismered rájössz, hogy nincs is benne semmi extra és csak nevetsz utána magadon.

Persze lehetnek kivételek.

2017. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remelem hogy ez is egy ilyen kivétel lesz.
2017. dec. 30. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
A vonzódásra, vonzalomra, nem feltétlenül van ésszerű magyarázat. Mondjuk, ha ennyire csak rá tudsz gondolni, az valóban probléma lehet, ha kiderül, hogy csak egyoldalú az érzés.
2017. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igen sajnos amióta így érzek iránta elég nehezek a napjaim.
2017. dec. 31. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Kár hogy a magyar helyesírási szótárhoz nem vonzódsz
2018. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor írd le legyszives utolsó, hogy hol találtál hibát és kijavítom neked...
2018. jan. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!