Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz otlet ott hagyni a "...

Rossz otlet ott hagyni a " legjobb" baratnom?

Figyelt kérdés
Szoval van egy baratnom,kicsi korunk ismerjuk egymast,legjobb baratnok voltunk.Egy par eve ugy erzem a kapcsolatunk megromlot..lett baratja,akivel semmi gondom,de mar eljutottunk oda hogy szinte minden idejet vele tolti,es velem nagyon ritkan talalkozott,mindig en kerestem,es mindig ugy ereztem hogy nem erdeklem,mindig kifogasokat kereset,es sokszor hazudott.Nagyon rosszul esett tole hogy neha az utolso pontba mondta le a talalkat,es egy nap eldontottem hogy ennek vege kene lennie.De nemreg felkeresett,irt hogy hianyzom neki.En ebben az utobbi idoben megtanultam elni nelkule es lettek uj barataim is.Ugy erzem hogy mar nem lehet megmenteni a baratsagot,de felek hogy a sors visszavag vagy megbanom.Mit mondtok?Ti hogy gondoljatok?Erdemes nekem fent tartani vele a “baratsagot”?

2018. jan. 2. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne érdemes. Egyszer lepattintott, most valószínűleg azért keres, mert nincs neki másik barátnője.
2018. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ó, velem ugyanez történt! Hát szerintem nem fogod megbánni, könyveld el magadban, hogy volt egy nagyon kedves, aranyos, vicces barátnőd, légy hálás a vele töltött pillanatokért, és vedd tudomásul, hogy ő már nem ugyanaz a lány, aki volt. Egy nemtörődöm emberre nem hiszem, hogy szükséged van, csak a régi énje hiányzik legfeljebb, igazam van? :)
2018. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

hagyd csak ott.


hagyd szenvedni..

2018. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nehéz egy legjobb barátnőt végleg elhagyni, még akkor is, ha így viselkedett veled. Talán inkább csak átalakul a barátság. Próbáld megbeszélni vele, hogy mit érzel.
2018. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) Igen valoszinu a regi enje hianyzik!En is ugyerzem vege kell legyen..mostmar biztos vagyok benne,nem jo erzes,de tenyleg ertelmetlen...
2018. jan. 2. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,teljesen rendjén van.Uj barátaid vannak nincs okof rosszul érezni magad,ő volt aki hanyagolt.Ha úgy érzed tudnál vele találkozni az se gond.De felesleges felszines kapcsolatokra pazarolni az idődet.
2018. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért szóba állni lehet vele, de ez a barátság már úgysem lesz olyan, mint régen. Ezt akár vele is tudatni lehet.
2018. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze en is ugy gondoltam hogy megbeszelem vele!De mar helyetesitett szoval :) nincs gond...
2018. jan. 2. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!