Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok, szemét vagyok?

Erzsébet941120 kérdése:

Mit gondoltok, szemét vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szemétnek érzem magam mostanában. Egy hónapja mentünk szét a párommal, és mióta szakítottunk, sokkal több emberrel beszélek és sokkal többet foglalkozom a barátaimmal. Viszont rájöttem, hogy akár egy buliban, akár pl iskolai környezetben mindig olyan emberek ragadnak rám akik végül a barátaim lesznek akaratlanul is, és egyrészt elzárnak másoktól, másrészt elveszik az összes energiám. Sokkal kipihentebb vagyok mióta próbálom az ilyen embereket lerázni, viszontnagyon szemétnek érzem magam. Én általában mindig segíteni szeretnék mindenkinek, viszont rájöttem, hogy ha az lyen embereket kicsit távol tartom mgamtól, jobban érzem magam. :/ viszont az ilyen emberek sose hallgatnak rám. Szóval akkor nem tudom minek is kellek én. Innentől kezdve inkább foglalkozom olyan emberekkel akik meg is hallgatnak és nem csak én őket. Valamilyen szinten az exem is ilyen volt, mint amilyen emberekről beszélek. Biztos ez is benne van. Viszont így meg cserben hagyok másokat nem?
2018. jan. 3. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, semmi okod rá, hogy emiatt "szemét"- nek érezd magad.
2018. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"inkább foglalkozom olyan emberekkel akik meg is hallgatnak és nem csak én őket. "Kedves kérdező ez teljesen jogos magatartás és bölcs döntés a részedről.Magad is mondod,hogy jobban érzed magad ha távol tartod magad tőlük meg leszívják az energiádat.Kinek kellenek ilyen emberek?Jó,hogy elkezdtél öntudatosan gondolkodni így jó eséllyel kiszűröd ki milyen és jobb embereket tudsz magad köré gyűjteni.Nem vagy szemét ha pedig valamelyikük ezt éreztetné veled vagy mondaná,hogy az vagy azt nem miattad teszi,hogy neked jó legyen hanem saját maga miatt,hogy legyen kinek panaszkodni.Az iylen emberek hajlamosak a manipulációra is.
2018. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!