Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez cserben hagyás? (többi lent )

Ez cserben hagyás? (többi lent )

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel elvileg barátok vagyunk, de volt egy kissebb vitánk és úgy döntöttem, hogy letiltom, hogy ne tudjon nekem írni mert nem szerettem volna ha megbánt engem és meg is irtam neki, hogy nem fogok hozzá szólni többé amit ma sikeresen be is tartottam. Úgy láttam ma a suliban, hogy nem nagyon érdekli ez a dolog, aztán szóltak a barátnőim, hogy megkérte őket arra , hogy kérjenek meg engem, hogy oldjam fel meg kérdezgette őket, hogy mi bajom van meg ilyenek.

Szóval feloldottam mivel ő sose ír nekem én meg úgyse fogok gondoltam ezen ne múljon, hisz nem haragudtam rá.

Azért igazából nem aggódom, hogy ő megsértődött mert általában elég sűrűn hangoztatja azt hogy nem szokott rám meg haragudni azért mert egyetlen szavamat sem veszi komolyan ez elég bántó dolog véleményem szerint. Szóval mivel mostanában néhányszor mondott ilyesmiket aztán volt ez az értelmetlen vitánk és ezektől rossz kedvem szokott lenni úgy döntöttem hogy megszakítom vele a kapcsolatokat és nem fogok vele törődni mivel nem igazán érdekli őt az hogy velem mi van (és olyan mintha természetesnek venné a barátságot pedig nem az) de most valahogy úgy érzem hogy ez így nem helyes és hogy ezzel cserben hagyom.

Tényleg így lenne, ezzel a döntésemmel cserben hagyom?

Vagy esetleg igazam van és tényleg hanyagoljam és ne foglalkozzak vele?


2018. jan. 3. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisebb vita miatt nehogy már fasírtban legyetek, béküljetek ki!:)
2018. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt talán nem mondanám, inkább csak hülyeség, hiszen még te is értelmetlen, kis vitáról írsz.
2018. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!