Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Szóval régebben voltak barátaim, de az egyik barátnőmmel összevesztem a másik meg csak úgy átpártolt hozzá. Kb. egy fél éve teljesen egyedül vagyok és rájöttem, hogy engem nagyon irritálnak az eberek, de mégis egyedül érzem magamat és szeretnék barátokat. Mit tanácsolnátok?

2018. jan. 4. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A szar ügy, sajnos segíteni nem tudok azon indokból mert nekem is hasonló a helyzetem. Mindenesetre ha imerkedni akarsz, akkor akár az online játékokat (pl league of legends, bát ott sokan toxic-ok) tudom ajánlani mert ugye akkor adott a közös téma, és mivel csak neten írkáltok, ha balul sülne el sem lesz semmi problem max letiltod.
2018. jan. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! barátokat szerezhetsz bárhol én is átestem ezen ha gondolod, beszélgethetünk.
2018. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!