Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek így van értelme?

Ennek így van értelme?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve ismerek egy lányt, kisebb-nagyobb kihagyàsokkal beszéltünk. Szilveszter előtt ráírtam,hiszen szeptember óta nem reagàltam az üzeneteire. Jóban voltunk régebben is, most sem haragszik. Messze lakunk egymástól, de jövő héten találkozunk. Viszont az a baj, hogy legtöbbször csak ilyen sablontémákról szoktunk beszélgetni,nem tudom, hogy élőben hogy lesz.. Nagyon kedvel, ezt mindig érzékelteti,és én is őt. Miről lehetne beszélni?

Én 18,ő 15.

Köszönöm a válaszokat!:)


2018. jan. 6. 16:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha bejon, akkor jelezd neki
2018. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő szeptemberben már keresett de te vmijen oknál fogva kb 2honap mulva reagàltàl és még most is vàrt rád .Sztem tedd össze a kezedet és tedd oda magad a talikor ne okozz neki csalódást .
2018. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsànat akkor az több 2honapnál .:D
2018. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!