Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok és párkapcsolat...

Barátok és párkapcsolat nélkül van értelme az életnek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és egyik sincs meg. Érdemes még így tovább élnem? Jövőre egyetemre mennék - igaz, hogy egy új környezetbe kerülök, de nincsenek nagy reményeim új kapcsolatok terén, mivel nincs mire alapoznom.

2017. nov. 30. 15:34
 1/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Fiatal vagy még így még mindegyik változhat, sokan kezdik így aztán meg nem győznek menekülni mindkettő elől :D
2017. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű. Barátok jönnek és mennek, nekem már évek óta nincsenek. De introvertált vagyok úgyhogy leszarom.
2017. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Van értelme. Pl.: mindjárt az, hogy barátokat és párt szerezz. 18 éves vagy és már feladnád? Különben meg a barátokéřt és a párodért neked is tenned kell, mert azok nem magától jönnek mint a filmeken. Egy embernek igazán jó barátja amúgy sem sok van az életben. A haver az más kategória. Abból lehet kamionszámra. :-) Fel a fejjel.
2017. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 éves vagy. Még rengeteg lehetőséged lesz ismerkedni bárhol, bármikor. Az életnek meg persze, hogy van értelme nélkülük is, hiszen sokszor akkor tudsz leginkább odafigyelni magadra és kötelességeidre koncentrálni, amikor nem láncol magához senki. Ettől függetlenül jó érzés ha van melletted valaki. Nem kell aggódnod, biztosan megismersz majd valakit.
2017. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetemig lenyomhatsz egy nagyon jó számítógépes pálya futást.

Ha sokat mmo-zol (mint a league of legends) az segíthet mert ott rengeteget kell veszekedni meg szitkozódni meg irányítani az idiótákat..amennyiben nem tartozol közéjük.

és még szerezhetsz netes barátokat, plusz élőket is mert kb minden 5. fiatal lolozik, lolozott magyarországon és így azonnal lesz téme.

Én mikor elmentem gimibe, az első hosszas beszélgetésem lol miatt alakult ki.


Vagy ugyanennek a reál verziója ha elmész egyetemen sportolni, ott is ugyanígy lehet ismerkedni és fogsz is.

Max ezeken barátnő nem valószínű...mondjuk én lol miatt ismertem meg az első komolyabb barátnőm akivel 2 évig voltam együtt.

2017. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van, én sem tudom miért élek még. Élni akarok, de ez így nem élet. Ha te is olyan vagy mint én, azaz mindegy hol vagy, nem tudsz kapcsolatokat kialakítni, akkor meg főleg. 27 évemből elég sok magányosan telt és nem látszik változni semmi. Nem látom az alagút végén a fényt.
2017. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és se párom, se barátaim.
2018. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 24 évem eltelt barátok és párkapcsolat nélkül, megnyugtat a tudat, hogy egyre kevesebb van hátra napról napra.

24/F

2018. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!