Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért csinálta?

Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés
Szóval terjedelmes körülírással szeretném vázolni, hogy mi is volt a probléma. Tulajdonképpen egy osztálytársamról van szó (a továbbiakban gyerek). Ezzel a gyerekkel jóban vagyok, tehát jókat beszélgetünk a suliban a szünetben, meg neten is sokat beszélünk, ha nem kell iskolába menni, tehát tartjuk a kapcsolatot. De történt úgy lassan 3 hónapja, hogy egy másik gyerek bíztatására kiírtam az osztálycsoportba, hogy a szünetekben rohadtul szar tömegzenéket nyomnak be, és lehetne időnként valami igényesebb muzsikát hallgatni, nem csak a nyávogós fospermeteket. Kellőképpen érzékenyen érintette őket, úgyhogy néhányan akik egyenesen utálnak (vagy csak kevésbé bírnak elviselni), szépen leszájkaratéztak, aztán mikor gyönyörűen leosztottak minden rendbe jött. Akik rühelltek azok továbbra is rühelltek ugyanúgy, akik elviseltek, azokkal ugyanúgy beszéltem, és semmi bajuk nem volt. További magyarázkodások elkerülése végett csak mondom, hogy egy igencsak összetartó osztály a miénk, de azért osztályon belül sokan utálnak sokakat, de legalább annyi társukat kedvelik és összejárnak meg mittudomén, és olyankor nem félnek kibeszélni az éppen nem jelenlévőt. Egyébként azokat, akiket utálnak, vagy akik kevésbé beszédesek, tehát biztosan engem is kidumáltak már. Akkor is valószínűleg kibeszéltek, és ha százalékban kéne megadni ennek a valószínűségét, akkor olyan 80% lenne. Ez nem baj, mert ezután se kedveltek vagy utáltak jobban. És akkor most rátérnék a kérdés alanyára. Mindenki továbbra is úgy viselkedett, mint azelőtt, egyedül ő nem. Szünetben odamentem hozzá, és azért látszott rajta és a válaszain, hogy nem olyan kedves meg beszédes, mint azelőtt, meg nagyon nem kíváncsi rám és ha éppen rám nézett, olyan volt mintha szemmel próbálna halálos sebet ejteni rajtam, vagy "hú de szívesen kitekerném a nyakadat te kotvadék" pillantással mért végig, pedig ilyet nem nagyon csinált eddig. Na erre még ráfogtam, hogy biztos rossz kedve van és nincs kedve beszélni, szóval hagytam pár napig. De mindenki mással jól kijött, úgyhogy pár nap után odamentem, de csak velem volt türhő. Ez ment egy darabig, amikor őszi szünetben ráírtam, de egyáltalán nem válaszolt, vagy csak nagyon nehezen. Aztán egyszer finoman utalt rá, hogy a "k-va anyádat hagyjál békén". Megkérdeztem tőle, hogy mit ártottam a kis lelkének, hogy ekkora tahó velem már hetek óta. Erre talán nem tudott mit válaszolni, csak annyit írt, hogy nekem van inkább bajom és megkérdezte hogy mi is az pontosan. Megmondtam neki hogy az állandó bunkózása meg az hogy rohadtul nem akar szóba állni velem. Erre meg azt mondta, hogy soha nem csinált ilyet, meg soha nem volt velem bunkó. Azóta rendben van minden. És akkor most azt kérdezném, hogy mi a fene volt ez? Szerintetek miért volt velem ennyire bunkó? (ő nem válaszol erre csak tereli a témát) Szerintem hallotta, ahogy kibeszélnek egy ilyen összejövetel alkalmával és úgy tudta, hogy most utálkozni kell. (elnézést ez nagyon hosszú lett, de nagyon leszarom, ez már böki a csőrömet egy ideje)
2018. jan. 6. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle. És add vissza azt a sok időt, amit elpazaroltam ennek a baromságnak az elolvasásával.
2018. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úristen bszki ennyi baromságot..
2018. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges hűhó a nagy semmiért. Minek ilyen hosszú egy ilyen hülyeség? Kérdezd meg tőle kerek perec. Inkább órákat töltesz agyalással, leírással, és mások fárasztásával mintsem elmondanád hogy mivan. Akár rá is kérdezhetsz, hogy a posztod az oka...?
2018. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megérett az emberiség a pusztulásra. Akkor hát induljon a fal!
2018. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Ezért: szar tömegzenéket nyomnak be, és lehetne időnként valami igényesebb muzsikát hallgatni, nem csak a nyávogós fospermeteket.


Neki tetszenek a dalok, amit nyomnak tehát ő igénytelen a te meglátásod szerint. Ő nyávógós és fospermet, egy tömegember.


Ti nektek fiataloknak a zenei style a vallásotok, ha azt valaki fikázza, sértő, mert egynek érzi magát azzal, azonosul. A felnőttek már xarnak más véleményére a zenével kapcsolatban, de az az ember ritka, ha egy vallást, politikai nézetet/pártot ócsárolnak.


Sokan szakítanak valami nézeteltérés miatt. Nem tudom milyen márkát hordasz, de neked se esne jól, ha kedves barátod kijelentené milyen alja népség, hord Xy márkát. Természetesen rosszul érintene téged, és arra gondolsz, hogy ez vaksi, hogy nem látja én is mateszopsz márkát hordok.


Szóval nem merte neked elmondani, hogy neki tetszik az a agyzabáló rinyadal.

2018. jan. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!