Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezt miért csinálta?

Szerintetek ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel és a tesójával megbeszéltük, hogy elmegyünk együtt moziba és utána még a városban mászkálunk meg nézegelődünk. Elkéstem (30 helyett 35) és ők már bementek a moziba, de úgy vettek jegyet, hogy mellettük már nem volt hely, így külön ültem egyedül. Nem értem, hogy miért nem vettek 3 jegyet, tudták, hogy úgyis visszafizettem volna.. vagy miért nem vártak meg? Oké késtem de nem olyan sokat... amikor bementem még 10 percig csak reklámok voltak. Eléggé megbántottak ezzel, de nem mondott semmit ezért megkérdeztem, hogy miért nem vettek 3-at? És azt mondta, hogy nem jutott eszébe.. (film alatt majdnem elbőgtem magam) Aztán amikor vége lett a filmnek mondták hogy ők mennek el... és elköszöntek annyival hogy szia és elmentek...pedig megbeszéltük, hogy még maradunk városban, úgyhogy utána egyedül voltam egész nap :(


Ha legalább annyit mondott volna, hogy ideges lett amiért késtem és ezért úgy gondolta h nem érdekli ha nincs helyem... de semmi :(


Ti mit tettetek volna a helyében? És az enyémben?



2015. jan. 11. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem jelezted, hogy késel, akkor honnan kellett volna tudniuk, hogy veled is számoljanak? Egyértelmű, hogy nem veszek jegyet olyannak, aki nincs ott.
2015. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk rácsöröghettél volna. :D De az ilyen másikkal való kiközösítést annyira nem csípem. :D Szia, hát a kur.a anyátokat. Menjetek akkor! :D
2015. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is nem írtad meg,amit az első észrevett,hogy jelezted-e,hogy mész-e vagy sem.Egy bizonytalan ember miatt nem adok ki én sem egy forintot sem.Vagy jössz,vagy nem,de azt mindenféleképp jelezni kell.Késni meg úgy megbocsátható,ha önhibádon kívül történik.Amúgy is megbocsájtom a késést bárkinek,mert már volt,hogy vártam 3,5 órát egy emberre(aki aztán jól rászedett),de ez meg a saját hibám.A késés amúgy nem nagy dolog,csak akkor nem szép ez,ha a késés pénzbe kerül,és esetleg a pénz az úszik.


Pénzt nem dobálunk az ablakon,még akkor sem,ha sok van.Osztozkodunk,adunk,mert jószívűek vagyunk,de azért annyira nem,hogy mindenkibe vakon bízzunk,hogy úgyis eljön,aztán mégsincs ott.

2015. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. egy idegennél még igazad lehet, na de egy barátnál? Még mindig azt mondom, hogy rájuk csöröghettél volna kérdező vagy ha meg volt beszélve és jó barátnők vagytok akkor esetleg ő is felhívhatott volna. Egy barátságban simán bele fér. :D De miért nem csörögtél rájuk? Mondjuk 5 percnél nem is gondolná az ember főleg moziban ahol reklámmal kezdenek. :D
2015. jan. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy nem vettek neked jegyet, nem lehettek benne biztosak, hogy mész ha nem szóltál nekik, hogy késel. Ezt nem kell ennyire a szívedre venni. Amikor elköszöntek akkor meg kellett volna kérdezned, hogy miért mennek el ha megbeszéltetek programot és már ott is vagy. Ez surmóság volt, kiközösítős hülyeség. De hány éves vagy amúgy? Ha tényleg a barátnőd és nem csak ilyen tini sulis/padtásas barátság akkor szerintem kérdezz rá akár most így utána is nyugodtan.
2015. jan. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

A GYIK lelki szemetessé vállt. Az emberi gyengeség gyűjtőhelye, a társadalomra támaszkodás erősítő pontja.. Már minden apró hülyeséget kiraknak ide?


Amúgy nem zavar, de ez már tényleg annyira bagatell, hogy alig bírom elképzelni, hogy miért kellett ezügyben rohanni a gép elé, és kirakni ide..


Valószinűleg már nem volt kedvük lent maradni. A jegyvételt meg elmagyarázták a többiek!

2015. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Ennél sokkal borzasztóbb kérdéseket olvasok nap mint nap.

Megbeszéltétek, hogy egész napot együtt töltitek. Mi be sem mentünk volna ha nem érkezik meg a barátunk akit várunk. Bementünk volna a következő vetítésre egy óra múlva. Nem rendes barátod, vagy ennyire csak egy elkényeztettet kis pcsa.

2015. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amikor elindultam otthonrol szoltam neki es valaszolt is szoval tudtak h megyek
2015. jan. 11. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy tini padtárs/osztálytárs "barátságnak" mondható. :D A korodból kifolyólag.
2015. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor ilyen barátságok nem kellenek
2015. jan. 11. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!