Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az exemmel jobban kijövünk...

Az exemmel jobban kijövünk most, hogy már szakítottunk?

Figyelt kérdés
Az exemmel 7 hónap kapcsolat után szakítottunk, de szerencsére békében váltunk el, azóta is tartjuk a kapcsolatot, találkozunk. Az újrakezdés lehetőségétől ő elzárkózik, mivel fél, hogy újra csalódik bennem, szóval csak barátok vagyunk. Furcsa, de azt vettük észre, hogy mióta nem vagyunk együtt jobban megértjük egymást. Többet beszélünk, jobban megértjük egymást. Más is tapasztalt már ilyet?

2018. jan. 9. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Mi ebben a különleges? Már nem tartoztok egymásnak kötelezettséggel, így oldottabb a légkör is, legyen szó bármilyen témáról.

Az gáz, hogy Te még reménykedsz, holott világosan megmondta, hogy nincs újrakezdés.

2018. jan. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is ez van. A SZEX is ezerszer jobb :)
2018. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem meglepő ez, hiszen nincs már "megfelelési kényszer", elvárások.
2018. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es okfejtése hibátlan. Annyival egészíteném ki, hogy ha nem tartoztok össze, nem is annyira fontos a másiknak a véleménye valamely dologról. Ha pedig nem annyira fontos, az sem fontos, hogy rávilágíts a tévedésére. Tehát nincs ok a vitára.
2018. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt átéltem, csak az exed oldaláról...és most így 3 év elteltével jöttem rá, hogy nagyon elrontottam, hogy ennyire elzárkóztam akkor tőle és az újrakezdéstől...

ha ma tanácsot adhatnék az akkori magamnak, biztos azt mondanám, hogy békülj ki :(

2018. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!