Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha haragszotok valakire,...

Ha haragszotok valakire, kerülni akarjátok, megnyitjátok az üzeneteit és válaszoltok rá, vagy leláttázzátok, vagy meg se nyitjátok?

Figyelt kérdés
3 barátomtól 3 fajta választ kaptam ,érdekel ti hogy viselkedtek. Én a némítós típus vagyok.

2018. jan. 11. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam megnyitni, de a telefon kiírja, mit ír, így tulajdonképpen elolvasom, csak ő nem látja. Ha nagyon haragszom valakire, letiltom.
2018. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha haragszok valakire,eleve letiltom hogy töröljem az életemböl.
2018. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi az oka a haragomnak. Altalaban ha ilyen tortenik meg se nyitom, nemitom, archivalom (na itt mar nagyon idegesnek kell lennem az illetore ha ezt a harmat egyszerre megteszem) vagy a masik opcio lelattamozom es nemitom
2018. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenek kerülnek engem, mint ahogy én is őket, így eleve nincs levelezés és tsi.
2018. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én akkor nem szoktam megnyitni, ha szimplán nem érdekel az illető, amikor haragszom is valakire, akkor megnyitom és reménykedem, hogy olyat ír, ami még több okot ad a haragra. :D
2018. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
én csak arra haragszok akinek van pénze,mert irigy vagyok és csoró
2018. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha csak kis dologról van szó, akkor hagyom lecsillapodni a dolgot, addig lehet, hogy meg sem nézem az üzeneteit. Ha nagyobb dolog miatt volt konfliktus, akkor tiltom is, aztán felejtsen el örökre. Nálam mindenkinek csak egy dobása van, nincs többszöri második esély.
2018. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!