Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hiányzom a lány...

Szerintetek hiányzom a lány barátomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok... Kereken egy hete a legjobb barátom megszakította velem a kapcsolatot,de az okát nem nagyon tudom,talán a pasija miatt. Szóval múlt hét pénteken, letiltott facebookon,előben mint ha nem is lennék ott.De érdekes mert a tesómtól kerdezget hogy én hogy vagyok, mit csinalok,megyek e suliba,stb. Ezek miatt én azt hiszem hogy hianyzom még neki,és nem ő akarta ezt. Tegnap ráirtam egy másik profilból hogy mi okból csinálja ezt, meg hogy hiányzik nekem stb. Erre a válasza az volt hogy Ne zavarj, köszönöm. Megjegyzem nagyon makacs egy lány, elmondhatatlanul szóval e nála nem mindig lehet tudni hogy mit is gondol,vagy hogy mit akar. Szerintetek hiányzom neki, vagy csak azért kerdezgetett a tesómtól mert sajnál?

2018. jan. 12. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi oka lenne arra, hogy sajnáljon?

Errõl az egyik barátom jutott eszembe, akivel bizonyos okokból úgy voltam, hogy hiányzott is, de utáltam is, eszembe sem jutott, hogy kibéküljek vele, legalábbis az esetben neki kellett inkább velem, mert õ bántott meg (ezt idõvel meg is tette). Tehát ezek vegyes érzések, amíg nem rendezõdnek a dolgok, addig mindegy, hogy hiányzol-e vagy sem, ha helyreáll minden, akkor lehetõleg keresni fog.

2018. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne!
2018. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 12. 23:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem mindig egyszerű. Én nemrég hatalmasat csalódtam a legjobb lány barátomban, soha többé nem tudok megbízni benne, mert a családomat is bántotta. November eleje óta nem beszélünk, haragszok is rá, de mégis hiányzik, mert az iránta érzett szeretetem nem múlik el napok alatt. A sok közös emlékről nem is beszélve...
2018. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezzel ugyanúgy vagyok én is. Annyi különbséggel hogy igazából nem olyan nagy fájdalmat okozott mint neked. Én sírtam is miatta mert annyira hiányzott meg féltem hogy végleg elveszittem. Igazából nem tudom elengedni, sok közös emlék miatt, meg a hiánya miatt is. Nem hiszem hogy találnék nála jobb barátot. De most ez a 1 hete nem beszéltünk, levegőnek néz,és hiszem hogy hianyzom neki,valszeg a pasija miatt csinálja ezt.
2018. jan. 13. 19:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Jól érzem, hogy részedről ez több lenne, mint barátság?
2018. jan. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jól érzed, ő nekem nem csak egyszerű barát. Ő volt nekem a legjobb barátom,aki mindig melettem állt jóban, rosszban. Amúgy meg barátnőm van szóval nem, nem érzek iránta szerelmet. Attól még nekem mindennél fontosabb volt ő. Még a barátnőmnél is. Nemtudom hogy nektek volt e ilyen barátotok, de ha nem akkor megértem miért hiszed azt hogy több mint barátság. Ez azért van, mert nálam a barátság van feljebb, nem a szerelem. 😊
2018. jan. 14. 16:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Érdekes. És nem gondolod ezek után, hogy talán mégis rosszul fogod fel ezt az egészet?
2018. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem,én ilyen vagyok, ez van szerelem lessz még bőven, de olyan barát mint ő, nem nagyon. Lehet hülyén hangzik ez de így van. Amint írtam is nagyvalószínüseggel a pasija miatt,csibalja. Féltékeny túlságosan mindenkire,és gondolom valamivel tele beszélte a fejét. De tudod nehéz elfelejteni azt a sok emléket😐,és ahogy észrevettem neki se könnyű, vagy nem is akarja.
2018. jan. 14. 17:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Értem. Sok mindent nem tudsz tenni, de biztos nagyon hiányzol neki te is. Adj egy kis időt és majd megoldódik minden! :)
2018. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!