Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a lány barátomnak,...

Elmondjam a lány barátomnak, hogy kezdem túlságosan megkedvelni?

Figyelt kérdés
Neki van barátja. Tudom, hogy én is tetszem neki, mert már voltak erre jelek, de én kezdek érezni is iránta. Úgy érzem, el kell neki mondanom, de félek, hogy többé nem akarna találkozni velem. De az is lehet, hogy ő is ugyanígy vélekedik.

2016. szept. 15. 18:25
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ne hezitalj ezen mond el neki de csak ugy hogy nemenjen a baratsagotok rovasara

Pl Nagyon tetszel nekem es kezdek tobbet erezni irantad mint baratsag de aztsem szeretnem ha ezekutan eltavolodnank

Szerintem a baratsagunk igaz es ezert nemszeretnek hazigsagban elni es hogy mondja el o is a velemenyet sok sikert 😉

2016. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, igaz barátság lány és fiú között.:) Mivel van barátja, így ha van gerinced, akkor vagy nem mondod el neki és kivársz, amíg szabad lesz és akkor kezdeményezel vagy ha ennek nincsen reális esélye, akkor szépen leépíted vele a kapcsolatot.


Nyilván nem véletlenül van együtt a barátjával és nem veled. Ha elmondod neki, akkor elutasít majd. Ráadásul csak magadat alázod meg. Kezdeményezz szabad lányoknál.

2016. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ömm, én elmondtam barátnőmnek hogy tetszik és szeretem, enm lett semmi baja a barátságunknak, csak szimplán neki más tetszik (ez van ha heteróba esek bele..) 15/L
2017. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!