Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan akadalyozzam meg hogy...

Hogyan akadalyozzam meg hogy kihasznaljanak?

Figyelt kérdés

A baratnöim leutanoznak, ha barmit kitalalok, nekik is kell, kolcsonkernek ruhakat amit nem hoznak vissza, kikezdenek a baratommal.

De a baràtom meg azon van hogy rajtam kapaszkodjon fel, protezsaljam az en munkahelyemre, ugyanakkor irigy feltekeny ram es onzo, a kapcsolatba semmit nem ad, szakitunk is.


A baratnoim elott mar szinte rongyokban, smink nelkul mutatkozok, mert az utolsokat is lehuznàk rolam. De multkor veletlen megpenditettem hogy kötöttem biztositast mert okossagot tudok belole kihozni, erre rohantak biztositast kotni.


Nem tetszik pl amikor az en felsömben/stilusomban feszitenek az én baràtomnak. Aki meg olyan sötet hogy nem is latja àt az egeszet, hogy ök csak a copy rolam es en vagyok az eredeti styl. Kész röhej



Mivel lehet azt elerni, hogy ne irigykedjen, ne utanozzon, ne hasznaljon ki senki, ne engem nézzen lepcsonek ahhoz hogy felkapaszkodjon aztan eldobjon mint egy rongyot?


A kollega ugyanez a melohelyen, igaz hogy diplomam van, neki erettsegi de annyit akar kapni mint az en fizetesem, mert nyitottan kezelik a fizeteseket, mindenki tudja mindenkiet (be kene vezetni hogy ez legyen a munkavallalo maganugye.)de velem peldalozik. Ne peldalozzon velem a fonoknek.miert mindig en vagyok a lepcsö mindenkinek?

Hogy érjem el hogy szàlljanak le rolam?


2018. jan. 13. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy túl jól nézel ki, és irigyelnek. "Rázd le őket" adj kitérő válaszokat. "Ne haragudj, de ezt a ruhát már elígértem az unokatesómnak,stb." És mondd meg nekik, hogy neked sokba került az a ruha, hozzák vissza. Jó lennél biztosítási ügynöknek! :)
2018. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy éred el,hogy nem mondod el a dolgaidat, a barátodnak meg nyiss ajtót, ilyen barátnõkre miért is van szükséged?!
2018. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire utánoznak,már brahiból is adnék olyan "tippeket",amivel sokat veszíthetnek.:)

Előbb-utóbb leszoknak.

A pasidat meg dobd ki...

2018. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezen is rajta vagyok, hogy mindenkit kidobok.

De komolyan a magàny a megoldàs?


Nem egy embert töröltem màr ki az életemböl, olyanokat szeretnék, akik épitenek is engem, nem csal lehuznak.

De màr ott tartok, hogy talàn ezeket en vonzom be? Mindig mindenkit dobjak ki?


Valahogy csak kell fejlodnom valamiben, hogy eleve ne az irigyseget, lehuzast provokaljam ki, hanem epitest, segitseget legalabb kölcsönösen. Nem engem kihasznalva natur.

2018. jan. 13. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért jó ez a barátnők közötti ruha csere. Igaz én fiú vagyok, de egyetlen ruhámat nem adnám kölcsön haveromnak... a nem akarod odaadni, akkor megmondod, hogy NEM adod oda és kész. Ha emiatt romlik a kapcsolat, akkor nem is igazi barátnők.
2018. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Odaadod más embereknek a ruháidat?? De miért? Rajta lesz az izzadságuk meg a baktériumaik, a franc se adná nekik kölcsön.

Biztosítás? Odamennek és annyit mondasz: érdeklődj itt meg itt, és kész.


"A baratnoim elott mar szinte rongyokban, smink nelkul mutatkozok, mert az utolsokat is lehuznàk rolam. " --- bementek a wc-be és lehúzzák rólad vagy mi? Te most komolyan rongyokba jársz mások miatt? Nem vagy normális. Ne csodálkozz, hogy csicskáztatnak.

2018. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rosszul választod meg a barátaidat, ill. túlzottan partnerfüggő, túlzottan nyitott személyiség lehetsz és nagyon közel engeded magadhoz az embereket.
2018. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne avasd be őket a kedvenc dolgaidba, abba sem, hogy mikor milyen ruhadarabot/kozmetikai terméket/bármi mást tervezel megvenni. Ha kérdeznek legyél szűkszavú, esetleg ne válaszolj rá. Ha elkérik valamelyik ruhádat, mondj nemet. Lehet kedvesen is: ne haragudj, nem adom oda, vagy pedig annyiban hagyod, és nem magyarázod meg a döntésedet. Ne mutasd ki, hogy mennyire zavarnak Téged, ettől csak jobban idegesíteni fognak azért is, mert látják ezzel bánthatnak. Ne beszélgess velük az életedről, párkapcsolatodról sem, csak a munkát illetően.
2018. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!