Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm azt találta...

Az egyik barátnőm azt találta ki, hogy én törtem el a telefonját, ez normális?

Figyelt kérdés

Nálunk voltam, megittunk egy kisüveg valamit, de már lattam, hogy tök hülye. Erre lefele leejti a lépcsőn, betört a kijelzője. Csomót kérdezgettem, hogy mi történt vele, erre nem ír vissza, majd azt mondja, hogy ja azt mondtam anyáéknak, hogy te voltál véletlenül, de nem haragszanak, mert hozzátettem, hogy ittál és nem emlékszel.

Jogisan vagyok nagyon-nagyon kiakadva?


2018. jan. 17. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én a helyedben elmondanám a szüleinek az igazat és elgondolkoznék milyen egy barátság ez.
2018. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan vagy kiakadva.
2018. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Amíg nem veled akarja kifizettetni addig mit érdekel?
2018. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem akarja kifizetetni velem, szerencsére. Engem az zavar, hogy a szülei mit hisznek rólam.

Miért nem lehetett normálisan megmondani, hogy kiesett a kezemből???

Úgy ordibált vele.

2018. jan. 17. 10:46
 5/14 A kérdező kommentje:
*ordibáltam
2018. jan. 17. 10:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Tényleg fura, mi baj származhatott volna abból, ha bevallja, hogy ő volt?

Ez nem olyan rossz eset, mint amikor a barátnőm (haragban vagyunk) rám fogta, hogy elloptam az anyja egyik ékszerét, mivel eltűnt az. Nem tudom, hogy mi jár a fejében, hogy ilyen alapon rám fogja, mindenesetre én voltam az egyetlen barátja szegénynek.

2018. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadtál ki, mert ez a felelősség sunyi áthárítása a másikra, hogy ne rá haragudjanak, ne neki kelljen szembenéznie azzal amit csinált...
2018. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Áthárítás alatt azt értem, hogy nem vállalja tettei következményeit és másról hazudja hogy hibás.

Nem úgy akartam feltűntetni az "áthárítás" szóhasználattal, mintha részed lenne a felelősségben.

2018. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaa és a továbbiakban semmilyen barátságot nem ápolnék egy ilyennel, aki ezt megteszi.
2018. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sok ember , de főleg a nők állandóan úgy keverik, forgatják a beszélgetést hogy abból hátha ők jobban jönnek ki. Még akkor is ha ez hazugság, gerinctelenség is.

Egyszerűen többnek, jobbnak akarják feltüntetni magukat.

Tudom mert a feleségem is ilyen. Ráadásul én meg pont hogy az ellenkezője vagyok és marhára idegesít, zavar.

Az ilyeneknek valami baj van a fejében.

Próbálj meg beszélni a szüleivel.

2018. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!