Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üdv! Van egy csajszi 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Van egy csajszi 25 éves 3 hete ismerkedünk, mondta hogy komolyat szeretne. De engem Zavar hogy állandóan a facen van és a telefonját buzerálja, már szóltam neki érte de nem fogja az adást. Szerintetek ez normális vagy én vagyok túl öreg már?

Figyelt kérdés
Ja azt hozzá teszem hogy srácokkal ir mert egyszer mutatta is annyit mondott hogy barát,de nem hinném hogy vele beszél egész nap....
2017. máj. 29. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos sokáig volt szingli, hozzá szokott és most függő... még. Beszélgess vele erről.
2017. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy sráccal írt, attól hogy éppen egy fiú haverját mutatta nem biztos, hogy csak srácokkal dumál.

Elsővel egyetértek, beszélj vele. Vagy próbáld meg "kényszeríteni" vess fel olyan programokat ahol nem tudja nyomkodni a mobilját, ha elviszed a hegyekbe kirándulni ahol térerő sincs legalább együtt töltötök egy kis időt és kiderül mennyire súlyos ez a függősége és milyen esély van a javulásra. Vagy jó idő van, akár a strandon is felmérhető ez az oldala.

2017. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem telefonfüggő. Nem fog változni. Hagyd ott.
2017. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz nagyon megkedveltem...
2017. máj. 30. 04:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutass neki élményeket! foglalkozz vele, vidd el ide oda. Mondd neki, hogy ez most mobil-mentes program. szoktasd le! sikerülni fog!
2017. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele azt mondta hogy le cseréli a telefonját ilyen nyomogombosra amin nincs facebook :D
2017. máj. 31. 04:41
 7/8 anonim ***** válasza:

az mindenképp pozitívum, ha már kezdi meggondolni magát :)

csak vigyázz, nehogy úgy járj, mint az a bunkó facebookos telefonáló-internetező jegyespár, akik még az oltárnál se tudták letenni a készülékeiket, és azóta ezen csámcsog mindenki a közösségi hálón és a tv-ben!!

2017. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem vele és szakitottam,mert kiderült hogy az exével beszélt és talizgatott.. Ez van :(

A víz nedves az ég kék a nők titkolóznak!

2017. jún. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!