Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vagy már, "best" friends"?

Hol vagy már, "best" friends"?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, pozitív szemléletű, kedves, okos, szép lány...legalább is ezt hazudom/hazudják :D

A problémám az, hogy nagyon sok "barátom" van, de mégsincs egy sem...ha értitek mire gondolok. Nagyon szeretnék végre már olyan barátnőt, baráti társaságot, akikkel tényleg számíthatunk egymásra, csinálhatunk közös programokat, nem tűnnek el egy párkapcsolat esetén. Budapesten lakom, 2 éve immáron, de mégis csak ilyen felszínes kapcsolatok jöttek létre, melyek elég hamar megszakadnak, vagy felületesek. Tudom röhejes a kérdés, egyébként nem érzem úgy, hogy baj lenne velem vagy az eddigi társadalmi kapcsoltaimmal, csupán csak a mélyebb baráti kapcsolat, ami hiányzik. Nehéz ezt megfogalmazni, ha valaminek sikerül, annak köszönöm! Amemnyiben van kedved sörözni ma egyet, dumálni, ne tartsd magadban. Nagyon szánalmasnak tűnik és nem arról van szó nem tudok barátkozni vagy nincsenek....csak vagy elköltöztek, vagy párkapcsolat....stb.

Szóval nem vagyok annyira szánalmas, mint ahogy ez leírva tűnik....de tényleg :D



2018. jan. 20. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ihatunk egyet ma
2018. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha létrejön egy kapcsolat, megszakítja/hanyagolja a barátságát. Mikorvége a ngy szerelemnek jönne sírni, de már nincs barátság... Hahhh Ez már nem az a barátkozós világ. Érdek emberkék...
2018. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod milyenek az emberek...a legtöbb csak azért barátkozna hogy abból neki haszon származzon...de az élet számomra nem ez.. Megfogadod ha azt mondom hogy ne bízz meg senkiben?! Nekem leginkább egy fiú-lány barátság hiányzik a legjobban...
2018. jan. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!